Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-22 terhességi hét között...

21-22 terhességi hét között ment már valaki cukorterhelesre? Reális értéket kapott?

Figyelt kérdés

21-22 hét közepénél tartok éppen. Tegnap fehérjét találtak a vizeletemben, ebből kifolyólag vizeletkontrollt kért a védőnőm, viszont a háziorvos azt mondta a covid miatt nem ad két külön beutalót, tudjam le egy alkalommal mindkettőt. Volt már valaki hasonlóképp korán cukorterhelesen? Mennyire realis ilyenkor az érték?

(családban nincs tudomásom szerint cukorbeteg, vernyomasom, súlyom rendben van tehát nem ebből kifolyólag küldtek el korábban)



2020. okt. 20. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az értek mindig reális. Teljesen mindegy, mikor csináljak. Ahogy halad előre az idő csak romlik a helyzet így ha most rossz eredményt kapsz, később rosszabb lenne. Ha most jót akkor is valószínű meg fogjak ismételni pár hét múlva.
2020. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont 25. hét betöltésére adták az időpontot (3 héttel korábban kértem). Szerintem korai lenne menned.
2020. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!