Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukor beteg kismamák,nektek...

Cukor beteg kismamák,nektek mivel másabb,terheségetek szülésig,mint nem cukrosoknak,mire kell figyelni cukros kismamáknak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Van fb-csoport, oda érdemes belépni, ott csomó infót megtalálsz a kérdéssel kapcsolatban.

Amúgy arra kell figyelni, hogy igyekezz határértéken belül tartani a vércukorszinted, ideális esetben egy állandó szinten, hogy ne ingadozzon nagyon. Vagy diétával, vagy inzulinnal, az értékeidtől függően. Nekem csak diétáznom kell, ezt leszámítva nem igazán van más különbség egy nem-cukros kismama terhességéhez képest (gondolom én, ez az első várandósságom, nem tudom, másoknak milyen).

2020. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fb csoportot tudnám javasolni, mert elég összetett a kérdés.

Nekem annyiban volt más a diétán kívül, hogy indítani kellett a szülést. Ahol én lakom, protokoll, hogy nem hirdhatja túl a babát a cukros kismama.

2020. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inzulinos voltam. A diétát tartani kell, hetente kellett járnom diabetológushoz. 38 héten program császárom volt mindkét gyerekemnél.
2020. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhességi cukros kismamákra vagy kíváncsi, vagy valódi cukorbetegekre?
2020. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdés sorry bocsánat,ha nem világos nem érthető.terhességkor kialakul cukor betegségre vagyok kiváncsi,meg arra a másik esetre amikor kismama cukor beteg lesz teherbe esés előtt terhesen végig cukros
2020. jún. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!