Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexane injekciót alkalmazók,...

Clexane injekciót alkalmazók, nagy pocaknál már hova szúrjátok?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, nem sokat híztam a terhesség során, nincs sok olyan felület, amit bátran összecsípek a szúráshoz..

A pocak egyre nagyobb, és így nehezebb is, illetve többször jártam úgy, hogy érbe sikerült beszúrnom..persze nem vérzek el, csak jobb lenne másképp. Egyébként pocaknál is csak oldalt felé szúrtam, beljebb nem. Combomnál sem érzem túl jónak, egyszer megpróbáltam, persze az is érbe mehetett, bedurrant, hetekig ott volt egy "csomó". Esetleg combtőnél a csípőm alatt jó lehet?

Egyáltalán lehet rossz helyre adni, hogy ne tudja kifejteni hatását?



2020. okt. 20. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kórházban mondták, hogy karba is lehet szúrni, csak ne az izomba.
2020. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még csak 2,5 hete szúróm,picike terhes vagyok,de már most vannak rajtam lila foltok a beadás helyén?

El sem tudom képzelni,hogy a terhesség vége felé hogyan fog kinézni a hasam??

Vagy rosszul adom be?

Nektek is vannak foltok a hasatokon?

2020. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már szülés után kellett csak adni és így bőven volt lógó bőr, amit össze tudtam csípni, de a kórházban a nővérek a fenék és derék közti régióba adták. Mondjuk az meg elég nehezen megközelíthető régió, ha magadnak adod.


A másodiknak mondom, hogy igen, ha az ember rosszul találja el és eret ér, akkor vannak kis pöttyök... én már kínomban azzal szórakoztam, hogy “rajzoltam” a pontokkal egy smiley-t... :D

2020. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A combodba is adhatod
2020. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 33 hétben járok úgyhogy igencsak nagy már a pocakom. Fokozatosan egyre kijjebb haladtam. Mostmár egészen oldalt lent a csípőcsont közelében adom be, máshol már nem tudom összecsípni a bőrt. Nem merem se a combomba se a vállamba mert félek hogy izomba megy abból pedig baj lehet. Fontos váltogatni a beadás helyeit, én volt hogy rászoktam az egyik oldalamra és csúnya nagy kiterjedésű véraláfutásos lett. Nekem sokszor csíp akárhogy adom be, meg kell állnom vele.
2020. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tele voltam lila foltokkal, és csíp beadásnál, meg utána is még sokáig. Nekem annyit mondtak ha már a hasamon nincs hely (mert ugyanoda se szabad beadni) akkor a hasi oldalhájba (így mondta a nővér) is lehet adni.
2020. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az elején nekem is sok lila pöttyös eredmény született, fájt is sokszor a szúrás, csípett....aztán nem tudom, lehet megszoktam, mert most már én is a 33.hétben vagyok, és egész elviselhető, a legkisebb gondom is nagyobb ennél. Érzem persze a szúrást egy pillanatra , de nem több, és már nem lilul be, csak ha nagyon ritkán érbe megy, amihez meg amúgy sokszor egy jó megvilágítás nem árt, hogy ezt elkerüld. Én a telefon vakuját használom erre, az jól átvilágítja a bőröm :D

Most akkor én csípő alatt combba adom, úgy vettem észre, ülve, ellazulva, ott össze tudom csípni.

2020. okt. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!