Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után következő terhess...

Császár után következő terhesség mennyiben más?

Figyelt kérdés
Van rossz vonzata? Pl hallottam 1-2 embertől, hogy a belső hegüket érezték feszülni a végefelé. Nekem a 41. héten volt császárom, mert nem akart beindulni. Következő terhességnél lehetséges, hogy csak a 40. hétig hagynák húzni?
2020. okt. 21. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem másnak, 2 évvel később. Természetes módon próbáltam meg szülni a 2.-at, 40. héten magától indult be nekem, így nem tudom, meddig engedték volna várni.
2020. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem fájt a hegem. Mint kiderült alig tartotta 2mm a végére, ez miatt toltak a műtőbe fenyegető hegszétválás miatt. Nekem mindenem összenőtt mindennel. A vastagbelem megtekeredett. 2 órát műtőttek.

Decemberben lesz a 3.császárom.

2020. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg, milyen mikor fáj a heged,kedves 2. válaszoló? Nekem is volt már egy császárok,most vagyok a másodikkal 39 hetes, de nagyon fáj a magam alja ha állok, a lábamat nehezen emelem. De inkább a szemérem csontomat érzem fájni, vagy közvetlen afelett. Igaz nekem már 12 éve volt a császár.
2020. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval a hasam alja fáj, de kijavított a telóm.
2020. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan a heg vonala fájt. Alig bírtam menni, mint mikor császár után lábadozol és úgy érzed mindjárt kiesik minden alkatrészed. 37.héttől kezdett el fájni, 39.héten toltak a műtőbe.

2.lányunk melsőfali volt, talán ez is jócskán rátett. Most a 3. ismét hátsófali,és bár ismét császáros leszek, de remélem most a heggel nem lesz baj. 30.hetet hagytam el.

2020. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 evvel kesobb sima terhessegem volt egy szep sima szulessel. Annyi h gazzal szulhettem csak h tudjak szolni ha nyilik a heg, de nem volt gond.

Fentieket olvasva lehet h csak mazlim volt:/

2020. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah kimaradt h en viszont kertem a dokit h inditsa a napjan ha addig nem bujik ki, szerencsere elfolyt a magzatvizem 39+5napra.
2020. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bőven egy éven belül lettem újra terhes a császár után. Az elsővel nagy szerencsém volt, gyönyörűen csinálta az orvos. Kívül-belül tökéletesen meggyógyult, igaz én vigyáztam is rá. Tovább ragasztottam, mint kellett volna, nem áztattam szét, nem erőltettem feleslegesen. Most nemsokára betöltöm a 37 hetet és csak nagyon ritkán éreztem jobb oldalt azt a csípő, égő érzést amit a gyógyulás alatt éreztem.
2020. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#

Ez teljesen egyénfüggő mennyire nyúlik ki a belső hegnél. Független attól mennyire vigyázol rá vagy sem.


Nekem is mindkét császárt úgy megcsinálta az orvosom, hogy nem is látszik a hegem.

2020. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 arra gondoltam, hogy vigyáztam rá, hogy lehetőleg ne gyulladjon be, ne érje felesleges hatás a gyógyulási idő alatt.
2020. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!