Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 vetélés után mennyi esélye...

2 vetélés után mennyi esélye van annak, hogy a következő terhesség probléma mentes lesz?

Figyelt kérdés

9 és 6 hetes spontán vetéléseim voltak.

Most ismét terhes vagyok, 4+5 napos, 22-re van időpontom orvoshoz, de rettegek, hogy megint baj lesz. Félek elmenni pisilni, remegve nézem meg a papírt minden alkalommal.

A melleim nagyon fájnak, de semmi más tünetem nincs.

Kérlek meseljetek nekem pozitív történeteket, mert bár tudom nem normális, de a nap minden perce ekörül forog, próbálom nyugtatni magam, de nagyon nehéz, amíg orvos nem lát


2020. jún. 11. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Nekem anyukám vetélt előttem párszor, de végül jöttem én, akit sikeresen, minden komplikáció nélkül meg tudott szülni. Nagyon akartak engem, mindig elmondja, hogy mennyire örültek, hogy végre sikerült. Egyébként anyukám testvére is nagyon hajlamos volt vetélésre, de így is 4 gyereke van. Nem tudom, igazából nem értek hozzá, és nem tudom ez mennyit segített. Szurkolok. :)

18l

2020. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtatni nem tudlak, valószínűleg utána is félni fogsz ha látott orvos. Próbáld tudatosan terelni a gondolataidat, ennyit tudok tanácsolni.


Úgy tudom hogy sajnos csak a harmadik vetélés után küldik a nőket mindenféle kivizsgálásra. Így ha te nem jártad ki magán úton, hogy vajon van-e pl leiden mutációd, akkor nem nagyon lehet esélyeket latolgatni.


Mindenesetre szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2020. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én is két vetèlès után most újra várandós vagyok 12 hetes.

Az első két magzatot ugyanazon a napon vesztettük el a 8.hèten egyforma mèretekkel.

Én annyira izgultam/fèltem az orvosnál a héten,hogy 170 lett a vérnyomásom,remegtem.

Miután megnyugodtam az UH után lement a vérnyomásom. Tegnap 100/60 volt. Ilyen szokott lenni egyébként.

Akkor el tudod képzelni mennyire féltem,ha a rendelőben 170 volt?!

Ugyanez nálam is,amit leírtál. Naponta rengetegszer futottam wc-re,H nem vèrzek-e? A 6.hèten barnáztam egy hétig,mert lett egy hematomám.

Nagyon várom,hogy megmozduljon a kicsi babánk,mert akkor talán megnyugszom.

Amúgy én most progeszteront, Prendisolont és Clexane-t is adok magamnak+Aspirin protrect és Femibion.

Nagyon szorítok,hogy rendben legyél! Azt hiába is írnám,hogy legyél nyugodt,mert tapasztalatból tudom, hogy ez nem így működik sajnos.

2020. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, hétszer volt terhes, ebből van két gyereke. Valami iszonyatos lelkierő kellhet ehhez, szóval minden tiszteletem az ilyen embereknek
2020. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa... 8honapos egészséges kisfiam van
2021. okt. 2. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok🥰 sok boldogságot kívánok😊😊😊
2021. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok!
2021. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!