Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen kezdődő rosszullét?

Silvye91 kérdése:

9 hetesen kezdődő rosszullét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A héten vagyok 9 hetes. Eddig semmi bajom nem volt, nagyon ritkán émelygés , esetleg fáradtság, de semmi több.

Tudtam enni mindent.

Rá is szóltam,a múlthéten, hogy ez egy álomterhesség eddig :) és szerintem én megúsztam a rosszullétet.


Ezen a héten kezdődött, hétfőtől.

Reggelire már szinte semmit nem bírok enni, max 1 banán, 1 narancs ilyesmi.

Ahogy megeszem reggel, rá 1 órára percre pontosan kijön.

Nem nagyon bírok enni, mert hányingerem van egésznap ,próbálok azért enni, de péksütin és fornettin kívűl nem igazán tudok mást megenni.

(Mellé természetesen rengeteg vitamint szedek)

Tudom ez így nem igazán tápláló, de nem tudok mit csinálni.

Elkezdtem szedni tegnap a magne b6-ot, napi 3 szemet, hátha segít.

Ezen kívűl egésznap alig bírok fennmaradni.


Más is járt már így, hogy 9-10 hetesen jöttek a rosszullétek?

Mit tehetnék ellene? (szinte tudom semmit, de tapasztalatok érdekelnének.)

Köszönöm a válaszokat.


2020. okt. 22. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggelire, pont nem a gyümölcs a legjobb választás. Nem csoda, hogy hánysz.


Próbálj meg lassú ch-t bevinni, olajos magvat. Sok vizet.


A rosszullét ellen, nem tudsz mit tenni, én 22. hétig hánytam reggel-este, utazáskor, kellemetlen illatra.


Többször egyél keveset. Kerüld a túlzott cukorbevitelt.

Legyél friss levegőn, amennyit lehet.

2020. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz nekem elég korán kezdődtek a rosszullétek már a 6.héten, és a 9.-re el is múltak. De az a 3 hét szörnyű volt. Semmi nem maradt meg bennem csak nagyon nehezen.

Néhány tanács, kerüld a savas ételeket mint a narancs is, meg persze a szénsavas üdítőket, nálam vízen és teán kívül semmi nem maradt bent. Az étkezésre annyit tudok tanácsolni hogy napi többször és kevesebb adagokat, és persze szép lassan edd meg így nem telítődik hirtelen a gyomrod és nem jön ki.

Remélem beválik, nekem így sikerült átvészelni azt a néhány hetet😊

2020. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én óvónő vagyok. Elég sok minden leszűrhető a gyerek viselkedéséből,az otthonról hozott dolgokat ők nem játszák meg, legfeljebb az évek során az óvodában tudják, más az elvárás.

A ruházkodás is sokmindent elárul a szülő igényességéről. Pl mikor anyuka a legmárkásabb ,legdrágább ruha,táska a gyerek pedig a tesó kinőtt,agyon mosott,2 számmal kisebb ruhaiban jár, az azért beszédes. És elit család gyereke folyamatosan fejtetves például...

Ettől függetlenül nem ez alapján ítéljük meg a gyereket, legalábbis én nem. Magamban elteszem a gondolataim, és a véleményem, de ezt a gyerek nem érezheti rajtam. Ő arról nem tehet hová született.

2020. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző egy kérdéssel feljebb ment volna.
2020. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!