Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kacsa,kamu az,hogy a kismama...

Kacsa,kamu az,hogy a kismama hasán,pocakján ,hasfalán lehet látni a magzat,baba lábát,lábait?

Figyelt kérdés

#baba #pocak #kismama #látható #pocak hullám #magzat lába
2020. okt. 22. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Élesen kirajzolódni nem láttam még, de nekem pl lehetett látni mikor rugott. Mintha az Alien akart volna kitörni belőlem.
2020. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mozgás során a has mozgását akár kisebb pontokban lehet látni. Ha arra gondolsz, hogy egy "lábnyom" megjelenik, az nyilván hülyeség, mivel relatíve vastag a hasfal, fizikai képtelenség hogy az apróbcska láb kontúrjai átüssenek.
2020. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lábait, kezeit sosem tudtam megkülönböztetni. Csak a fekvéséből sejtettem, hogy most mivel játszhatott.


A popója, vagy a háta viszont egyértelmű volt, mikor kinyomta magát.

Vagy, amikor fogta magát, s elvándorolt jobbra, vagy balra az egész hasammal együtt. Az vicces látvány volt. 😂

2020. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A kinyomott rész területéből lehet tippelni egyedül. De látni nem lehet. Gondolj bele, nem csak a keze nyomódik ki ha épp azt tolja ki, hanem a méh falat, hasfalat, szöveteket is, tehát nem vékony az a rész, amit kinyom, nem olyan mintha a lufi felülete lenne.
2020. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én vékony kismama voltam, lábat nem láttam, de kisebb, nagyobb, brutál pocak oldalra oválissá tevő mozdulatokból sok volt. Nagyon, nagyon morbid érzés elsőre, tényleg alienkitöréses. Néha megsimiztem, amit kinyomott, cuki volt, hogy visszahúzta.


Nem látszik lábnyom, izmok vannak ott, azokon lehetetlen úgy átnyomódni, esetleg durván súlyos anorexiás terhes nőnél lehet valamennyire, de nem részletesen.

2020. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
2020. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
6. WOOW 😱😍
2020. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Brutális alien érzéseim voltak. Hullámzott a hasam össze-vissza de sosem tudtam kivenni hogy az most láb vagy kez vagy mi.
2020. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!