Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+3 napos vagyok, egyáltalán...

16+3 napos vagyok, egyáltalán nem látszik még a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem zavarna, de már mindenki nézi és kérdezgeti, hogy hol a hasam. Akik nem látnak minden nap, azok pedig képet kérnek. Amit ugye felesleges küldenem még.
2020. okt. 23. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En 14hetes vagyok es rajtam se latszik,es egy kiló se jott fel😣engem is picit zavar de a nőiorvos azt mondta ez nornalis:)makd felszedünk és megnő a hasunk is😊Boldog baba várást
2020. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, ez teljes mértékben testalkat függő.


Rajtam kb. a 13. héttől kezdett minimálisan látszani, pedig nem is híztam, de én magas és vékony vagyok, gondolom a méh kiemelkedése elkezdte feljebb nyomni a beleimet.


De a sógornőm például nem volt ilyen vékony, volt rajta pár plusz kiló és egy pici pocakja is, szélesebb csípő, néla az 5. hónapban még alig látszott valami.


Milyen a testalkatod?

2020. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, valakinek a második félidőben kezd el nőni. Minden nő más, testalkattól és sok mindentől függ. Van barátnőm, aki 7 hónapos terhesen úgy nézett ki, mintha csak jóllakott volna a bablevesből, unokatesómnak pedig 30+ hetes terhesen akkora hasa volt, mint nekem a 20. hét környékén, pedig kettőnk közül én vagyok az alapjáraton testesebb.


Ne izgulj.

2020. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Átlagos testalkatú vagyok, 58 kg. Nem csontsovány de molett sem.
2020. okt. 23. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is átlagos testalkatú vagyok, inkább a vékony tartományban, nekem a 18. hétig kb befelé homorodott a hasam, nemhogy terhespocaknak tűnjön :D A 24. heti cukorterhelésre úgy mentem, hogy úgy néztem ki, mint aki sok töltöttkáposztát evett. Nekem utána kezdett el nagyon nőni a hasam, a 30. héttől lett olyan igazán terhespocim. Mire szülni mentem meg már nem fértem el saját magamtól :D Szóval nem aggódnék, amíg az ultrahangon minden rendben, vérkép, stb, stimmel, addig nem para a dolog, abszolút alkati kérdés.
2020. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En nem bírtam soha az ilyen embereket. Attól, hogy valami nem làtszik még ott van. Megmondanám, hogy megmutatom, ha ő is letolja a gatyáját, mert én se hiszem el, amit nem látok. Talán észhez térnek tőle.
2020. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20. hetig nem látszott nekem, de volt olyan kollegám, akinek a 32.(!) heten tűnt csak fel. Mondjuk szerintem az már vak volt.
2020. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem most kezd nőni, 19+3 vagyok. Mindig megkapom, hogy nem is vagyok terhes meg hova rejtem el azt a babát😒
2020. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hét körül kezdett látszani hogy tényleg baba miatt dudorodik a hasam 😅 már azt hittem sose jön el ez az idő tény alapból mindig volt pici plusz pocakom.

Embere válogatja sosincs két egyforma. ☺️

2020. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De miért jó ha látszik a terheshas? Ezt sosem értettem. Meg mások miért akarják nézegetni?! Az egy has. Brrrr.
2020. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!