Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájás, gyomorègès,...

Gyomorfájás, gyomorègès, ètvágytalanság 7 hetesen. Normális ez ennyire korán?

Figyelt kérdés

Napok óta alig eszem. Ha eszem is, utána még jobban fáj a gyomrom és hányinger is elkap.

Mit lehet csinálni?

Ami jól érzem jól esik,megeszem és még rosszabb lesz.


2020. okt. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz sajnos. Én nem ettem a 16.hétig, le is meg 5 kiló. Azóta szerencsére visszajött, most a kezdő súlyomhoz képest +1.5 kilónál tartok 20 hetesen.

Azt mondta nekem a doki meg a védőnő, hogy a baba elveszi ami neki kell. Esetleg próbáljak meg nasizni. Rendes kaja nem ment le, de néha egy krémtúró, puding, banán lecsúszott.

2020. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is pont így vagyok vele,nekem 6.hét óta van most leszek a 10.hétben,még mindig tart.

Enni épp hogy valamit,ha eszem akkor fáj a hasam és elkap a rosszullét,abszolút semmi nem esik jól,amik az első terhességemnél beváltak azok most nem.Ötletem már nincs,mindent kipróbáltam.

Inni is alig tudok sajnos és ez viszont probléma,mert ha nem iszom akkor kórházba kell mennem infúziót kapni.Mivel a kaja nem megy,így a vitamint se tudom nagyon szedni,se a magneb6ot,mert azoktól még jobban rosszulleszek,mert semmi nincs a gyomromba ami felszívná.

9hetesen 49,5-50kg vagyok,eddig se voltam több 50nél,48al kezdtem.

Kitartást!Szorítok,hogy jobban legyél.

2020. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!