Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális,hogy ennyire izgulok...

Normális,hogy ennyire izgulok és félek ettől?

Figyelt kérdés

9hetes vagyok,10hetes leszek hétfőtől,már voltam orvosnál,aki megállapította,hogy terhes vagyok.

Azután,jött a barnázás,sok pihenés,gyógyszerszedés,azt mondta a doki hogy a következő vizsgálatnál megbeszéljük kell-e még vagy abba lehet hagyni.

Folyamatosan rosszul vagyok,alog bírok enni és inni,de leküszködök pár falatot meg vizet is.

A vitaminok nem nagyon mennek,mert csak rosszabbul leszek tőle.

Hétfőn lesz a következő vizsgálat és már most izgulok is és félek is hogy minden rendben lesz-e a babával.

2.terhesség,az elsőnél magabiztosabb voltam,nem voltak ilyen gondjaim,kivéve az állandó hányást és hányingert.2 vetélésem is volt.Próbálom nyugtatni magam,hogy minden rendben van és nem lesz baj,de nem indult zökkenő mentesen az egész.


Normális hogy ennyire félek,mivan a babával?



2020. okt. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Szerintem nagyon bátor vagy, hogy 2 vetélés után is bele mertél vágni. Nekem nyáron volt egy méhen kívülim,ami elhalt magától,de 3 hónapig kínlódtam mire megoldódott, ebből 10 napot kórházban voltam távol az akkor 15 hónapos gyerekemtől,folyamatosan figyelemmel kísérték a folyamatot. Én azóta nem merek belevágni a próbálkozásba,mert még egy méhen kívülibe bele őrülnék, átjárhatóságit meg nem igazán akarnak csinálni csak,ha még egyszer besikerül a méhen kívüli. Ezt meg inkább kihagynám. Próbálj meg pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz veletek! Minden jót kívánok! :)
2020. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál.

Igen én is félve vállaltam be,az első vetélés után,fél évig nem akartam ismét megpróbálni,idén elkezdtük újra a babaprojectet,de sajnos nem volt elég erős és vetélés lett,majd begyulladt a méhem is rákövetkező napokra,kezeltetnem kellett ami eltartott egy kicsit mire minden rendbe jött,kicsit több mint fél év után sikerült ismét teherbeesnem,sajnos nem ment minden kerekül.

Erősen görcsöltem és elkezdtem barnázni,ami miatt egyből mentem a dokihoz,az előző vetélés is így kezdődött,azt mondta nem lát bajt,az embrió rendben van.

Kaptam Utrot,sok pihenés,nics erőlködés se nagyobb megterhelés,aminek nem tudok örülni,mert lányomat elkell vinnem az oviba és haza is,foglalkoznom is kell vele,ami nem mindig pihentető,de pihentem amennyit tudtam.Evés ügyileg se a lehjobb a helyzet,alig tudok enni valamit,az viszont a szervezetemnek kb semmi.Sokszor fáj a gyomrom,már evés és ivás után is,elégge sűrűn vagyok a hányás küszöbén,de nem jön ki csak ritkán,olyankor szenvedek és ráz a hideg.

Mindig félek,hogy jól van-e,rendesen fejlődik-e stb..de hát nem szaladhatok folyamatosan dokihoz hogy nézegessük mert nem kirakat baba,így reménykedem és bízom benne hogy jól van.

2020. okt. 24. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. En nem vereztem mégis végig be voltam szarva.
2020. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis. Nekem egy vetèlesem volt. Most vagyok 13 hetes eddig voltam 6 hetesen 8 hetesen 9 hetesen ès 12 hetesen plusz genetikai ultrahang. Ebből 3 szor külön fizettem de inkàbb elmentem ,hogy megnyugodjak. Legközelebb viszont màr csak 17 hetesen megyek mostmàr bízom a babàmban hogy erős ès velünk marad. Probàlj meg hozzààllni pozitivan. Kivànom ,hogy egeszsèges kisbabàd szülessen. 😊
2020. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!