Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nktek hogy indult be a szülés?...

Nktek hogy indult be a szülés? Én nagyon félek tole.

Figyelt kérdés

Október 24re voltam kiírva de még nem született meg💁🏼‍♀️ kórházban vagyok péntektől nem engedtek már haza. Mi úgy akarjuk hogy a férjem is bent legyen szülésnel. De ő honnan fog rola tudni ha otthon van? Munkába is jár 8tol 3-4ig ott van.

Ma már voltak fajasaim.



2020. okt. 25. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Telefonálsz neki.

Rendszeres fájások, eltávozik a nyákdugó, elfolyik a magzatvíz. De ha kórházban vagy, az első jelek után nagyjából meg tudják mondani, mikorra várhatod.

2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Felhívod telefonon. Gondolom első gyerek, úgyhogy nem valószínű hogy bármiről lemarad. Drukkolok, csak ügyesen.
2020. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem nem voltak fájásaim, 39+3, éjjel (kb 12- fele) oldalra fordultam az ágbyan, és csak egy pukkanást hallottam, éreztem is. Elfolyt a magzatvíz, kb éjjel negyed 2re értünk a kórházba. D.e. 11:47kor született a fiam:) Onnan fog tudni róla, hogy értesíted, egy hívás, sms, vagy akármi..biztos elengedik:)
2020. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És akkor még fogok tudni telefonalni? Mert én félek hogy majd megijedek nem tudom mit csináljak mert én ilyen vagyok.
2020. okt. 25. 23:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudsz!

Én vajúdás alatt végig tartottam vele a kapcsolatot (mesenger + telefonálás)

Amikor levittek a szülőszobára szólt a nővérke, hogy hívjam a leendő apukát, mert szülni fogok. A telefon nyilván nem volt nálam, de kedves volt, felszaladt érte a kórterembe és már tárcsáztam is.

(azért nem volt bent vajúdás alatt, mert mindenki azt hitte, hogy csak folyamatos jósló fájásaim vannak és hazaküldték, hogy ezért nincs értelme bent szobrozni)

2020. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Éjfélkor elfolyt a magzatvíz. Az összes, mint a filmeken :).


Megszülni nem tudtam sajnos, másnap délben császár lett. A doki szerint nem tágultam semmit, oxival sem.

De jobban járt a lányom, mert 3x volt a zsinór a nyakán...

2020. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden szülés máshogy indul, ezt nem lehet előre tudni. De a rendszeres fájások a biztos jele. Magzatvíz nem mindenkinél folyik el, erre sem lehet 100%-osan adni. Lesz idő értesíteni a férjedet, azért olyan gyorsan nem megy.
2020. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6 általában nem véletlen ha nem jönnek. Ezért nem vagyok híve a minden áron szülesztésnek 🙂 minden jó ha a vége jó.
2020. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na? Megszultel?😊
2020. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen megszületett Okt.27.-én☺️
2020. nov. 30. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!