Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több napja fejfájás! Mit...

Több napja fejfájás! Mit tegyek? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok kismamik!


3napja megállás nélkül fáj, görcsöl a fejem. Jelenleg 30 hetes vagyok.

Nem akartam gyógyszert bevenni, de nem bírom olyan erős. Orvosnál voltam pénteken, ma vissza megyek, ha fogad.

Normális, hogy több napja fáj? Nem lesz baja a babának? Panadolt szedtem be, napi egyet, mellette egyik nap rubophent.


2020. okt. 26. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Panadolt szedheted.(nekem semmit se ért)
2020. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a babanak sem, ha ennyire faj, de baja tole nem igen lesz. Nekem a friss levego(seta), kalcium/magnezium, rengeteg viz segitett es az, hogy a ferjem atmasszirozta a nyakam, fejem, foleg a halantekom, homlokom szokott rendesen fajni erintesre is.
2020. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hideg cola +panadol.
2020. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomásod rendben van? Ha fáj a fejed, mindenképpen mérd meg.

Vegyél be gyógyszert, minek szenvedni.

2020. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Panadol kell rá. Nekem 12 hetesen volt migrénem 4 napig folyamatosan. Arra azt momdta a háziorvos, hogy nyugodtan vegyek be Alagopyrint is ha már elviselhetetlen a fájdalom. Mondjuk nekem a Dopegyt váltotta ki. Mellékhatás volt az elején. Váltottam gyógyszert és ez volt egy darabig a mellékhatás.
2020. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

vérnyomásom rendben. Megmértem több alkalommal is.

Panadolt szedem,nem használ.

2020. okt. 26. 08:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd fel a háziorvost vagy a nőgyógyászt, hogy mit szedhetsz.
2020. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a babának, nekem végig fájt, kórházban is voltam sokat, a lányom sose mondta, hogy emlékezne bármire ebből, az emberek nem sokat tudnak a magzati korukról.
2020. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyász azt mondta két panadolt is be lehet szedni egyszerre nyugodtan, ha nagyon fáj, mert a paracetamolnak gyengébb a hatása. Ennek ellenére egynél többet én sem vettem be soha, én is inkább szenvedtem, de azért gondoltam szólok :) Sajnos én túl izgultam és később és kevesebbet is vettem be, mint kellene, el is durvult rendesen, hánytam is a migrén miatt, abból már nehezebb volt kijönni és nagyon megterhelte a szervezetemet.
2020. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kolat es friss levegot probald meg,illetve vizszintesbe fekudj. Ne olvass es ne tevez..halk zenehallgatas esetleg.
2020. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!