Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülést követően ismét nő a mell?

Szülést követően ismét nő a mell?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nem sokat nőtt nekem, de valaki azt mondja, szülést követően kétszer akkora is lehet majd... nem tudom, melltartóval hogyan készüljek.

2020. okt. 26. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sem terhesség alatt, sem szülés után nem nőtt.
2020. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nőhet. De nem biztos. Az is változó mekkorát. Nekem 1 kosárméret terhesen és 1 a szoptatással.
2020. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben beindul a tejtermeles, nőhet
2020. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőtt. De én 2 évig szoptattam.
2020. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy megnőtt szülés után, hogy mire hazajottunk, szanaszét repedt rajta a bőr. 3 nap leforgasa alatt.

Viszont nekem terhesen nem nőtt, es szülés után rengeteg tejem lett/volt, több, mint egy évig napi 1 liter felesleget fejtem le.

2020. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés másnapján 3szor nagyobb lett,mint előtte. Aztán lett kissebb ahogy már beállította magának
2020. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!