Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha pozitív terhesség...

Normális, ha pozitív terhességi teszt mellett pár nappal a kimaradt menstruáció napja után csökken a mell és has feszülése?

Figyelt kérdés
Én mindig érzem a peteérésem, éreztem a szurkálást is beágyazódáskor, majd pár nap múlva feszülni kezdett a hasam, mellem és ez egészen tegnapig tartott. Kedden kellett volna megjönnie, szerdán már pozitív tesztem volt, ma péntek van. Tudom, hogy nem szabad túlaggódni, de az első tehességem, ami első próbálkozásra jött össze, tehát abszolút kezdő vagyok a témában... Ultrahangra pedig csak két hét múlvára van időpontom, hisz még nagyon korai a dolog. Normálisak ezek a tünetingadozások már a legelején, nem egyre erősödniük kéne? Megszoktam, hogy már egy hete feszülnek a dolgok, ma meg semmi. A hőm 37. Volt valaki így?

#terhesség #korai tünet #mell feszülése #has feszülése
2020. jún. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, örülj a pozitív tesztnek! Nincs értelme semmilyen tünetet keresned, mert lehet majd 2-3 hét múlva megkapod csőstül.
2020. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök nagyon. :) Csak ez a kis "visszafejlődés" ijesztett meg, de lehet, hogy normális és nem mindig kell érezni.
2020. jún. 5. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ne aggódj. :) Van olyan, aki az egész terhesség alatt nem érez szinte semmi tünetet. De ettől függetlenül minden rendben van, és az is lehet, hogy hamarosan meg rengeteg tüneted lesz. Én kb a 6.hétben vagyok, csak jövő héten megyek orvoshoz, de vannak olyan napok, amikor semmi tünetek nincs, vmikor meg egész nap émelygek.
2020. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olyan lassan telik ez a két hét. ^^
2020. jún. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!