Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettentően kívánom a homokot,...

Rettentően kívánom a homokot, falat, néha a krétát. Lehet vmi hiányom van. A doki kitud irni vmi gyógyszert és meg tudja állapítani hogy ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

29hetes kismama vagyok.

Ilyenkor általában elrágok egy Ca tablettát, de vigyáznom kell h a napi 1000mg-ot ne haladjam túl.

Ilyenkor egy nagyon kicsit enyhűl a homok , fal utáni vágy , és nem merek túlzásba sem esni a napi adagot illetően.


Más is volt így? Mi segített?


2020. okt. 26. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Nemreg hallottam errol. Valamilyen hianyra utal, meg is akartam jegyezni, hogy milyenre, hata egyszer nekem is lesz :D de elfelejtettem. De azt tudom, hogy semmi extrem dolog, egyszeru asvanyhiany, es nem is olyan nagyon ritka dolog ez. Szoval kerdezd nyugodtan dokidat.
2020. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan gúnyolódhattok, de igenis létező jelenség. Én is olvastam erről, de sajnos én is elfelejtettem mi okozza.. Nem, nem azért kívánja pont ezeket mert bármi értékes lenne benne, amire szüksége van a szervezetnek.
2020. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

10 "megértem szünet van"

mennyi elmebeteg !

Terhes nő vagyok vagy ennyire vak vagy?

Légyszives menj innen a negatív fejeddel, ne mérgezd ezt az oldalt !

2020. okt. 29. 15:29
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát egyél egy falat falat 😀
2020. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem ehetek mert a festéket nem szabad.
2020. nov. 1. 10:49
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Vashiányra utal, azt olvastam pont nemrég, ha nem ehető dolgot kívánsz.
2020. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

És tényleg igaz. A vérvétel eredményeim ma tudtam meg és a doki fel is irt nekem 2fajta vas készítményt mert vérszegény vagyok és vashiányos.

Akkor nagyon igazatok van akik ugyancsak a vashianyt irtátok.kösz

2020. nov. 3. 16:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!