Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől tudnék éjszaka aludni?

Mitől tudnék éjszaka aludni?

Figyelt kérdés
30. hétben járok és 2 hete nem alszom éjszaka, maximum 3-4 órát. Nagyon fáradt vagyok másnap és nem szeretném, hogy rámenjen erre a munka. Háton nem tudok aludni, mert régóta fájdalmaim vannak. Mit ajánlanátok?
máj. 14. 23:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hülyén fogalmaztam meg már a fáradtság miatt:(

*Nem szeretném, hogy a munkára kihatással legyen a kialvatlanságom.

máj. 14. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen, ha nem pszichés, hanem fizikai okból nem alszol, akkor lehet, hogy ezen nem nagyon tudsz változtatni...

Én sosem tudtam háton elaludni (akkor sem aludtam, mikor a lábam volt eltörve és nem tudtam mozogni), terhesen is féloldalasan-hason aludtam szülésig, úgy minden gond nélkül ment.

Ha a munka miatt aggódsz, akkor lehet ideje táppénzre menni, nem megoldható?

máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Csak részben a munka miatt, simán abbahagyhatnám, az az én döntésem igazából. Mindenre kihat sajnos, ha hetekig nem tudok aludni. Próbálom hozzá szoktatni magamat, csak fokozatosan jobb lenne, azt hittem van rá valami tuti tea, gyógynövény vagy ilyesmi, amitől picit jobban tudnék.:)

máj. 14. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüléstől. Viccet félretéve én a kórházban szülés után aludtam ki magamat, a végén én is hetekig kínlódtam az alvással, most meg nyilván a gyerek tart ébren, de ez egész mász fáradtság, mint terhesen forgolódni álmatlanul, az sokkal rosszabb volt. Kitartás!
máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!