Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen hasi ultrahangon...

5 hetesen hasi ultrahangon látszódik már valami?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok menstruáció szerint, elmentem az SZTK-ba, ahol gyakorlatilag hülyének néztek, hogy nagyon korán mentem és az ultrahangon nem láttak semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Bár hasi ultrahangot csináltak, amit nem nagyon értek ilyen kis terhességnél.

Szerintetek még lehet valami a dologból? Vagy már valaminek hasi ultrahangon is látszódnia kellett volna?


máj. 15. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy barnás pecsételés miatt mentem ilyen korán orvoshoz, amire szintén nem mondtak semmit. Bár szerencsére már elmúlt.
máj. 15. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hasi UH-t csinalni korai terhessegnel is, de rettenetesen koran mentel. Meg 2 hetet adj hozza nyugodtan.
máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felesleges ilyen korán menni. Ennyi idős terhességnél nem látnak semmit csak megvastagodott méhnyálkahártyát. 6.hét után érdemes menni.
máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy korán mentél. 5 hetes terhességnél mit lássanak?
máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!