Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok. A 22....

29 hetes terhes vagyok. A 22. héttől kezdve az alhasamban izomhúzódási fájdalom jelentkezett. Előfordul ez másnál is?

Figyelt kérdés
Az orvos közölte, hogy nem függ össze a terhességgel, az asszisztense azt mondta ez már így marad és a védőnő sem tud mit mondani. Néha már annyira fáj, hogy menni is alig bírok. Előfordul ez mással is?
2008. nov. 28. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt, pláne ha sokat mentem. Nekem olyan érzés volt az alhasamben, mint amikor a vádlija begörcsöl az embernek. Ha ezt érzed kapjál be egy mgb6-ot.

2008. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is ugyan ez volt a 22héttől,és már annyira fájt hogy az ágyból a férjem emelt ki,mert mozdulni is alig bírtam.Olyan érzésem volt mint ha az ideg becsípődött volna,vagy valami megrándult volna.Aztán menni is alig tudtam,bevittek az ügyeletre,ultrahang,vizsgálat,de minden rendben volt hál'isten.A doki sem tudta megmondani,hogy mitől lehet.Most a 26.héten vagyok és most már sokat javult,csak néha fáj ha megyek,ill. a jobb oldalamon nem jó ha fekszem mert szurkál.De most már nem igazán érzem.Én végig szedtem a magne b6-ot,nem éreztem tőle javulást.Nem igazán tudok mit javasolni,ha doki látott és amúgy minden rendben a babóval,csak kitartás:)!Remélhetően nálad is enyhülnek ezek a panaszok!


Boldog babavárást!

2008. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A doki látot, de nem tudott mit kezdeni vele.

A mbg6-t próbáltam, de nem jött be. Semmi bajom nem volt, de amikor elkezdtem szedni 4 nap után minden tünetet produkáltam amire szedni kell. Ugy hogy abba is hagytam. Enyhülni nekem is szokott, de egy rossz mozdulat és máris alig tudok menni.

Azt hiszem ez már megmarad a végéig.


Bolgog babavárást Nektek is :)

2008. nov. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!