Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leányzó vagy kisfiú? Doki...

Leányzó vagy kisfiú? Doki lányt mondott 17+3 hetesen

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon aggódom mert nem látok csíkot de bevásároltunk már lány cuccokból. 4D uh-n magánúton mondta a doki hogy kislány


[link]



2020. okt. 27. 19:44
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Itt amúgy mindenkinek csak azért ekkora a pofája mert 15 éves hülyegyerek vagy élvezi hogy név nélkül okoskodhat😄 Azért tettem ki a kérdést, hogy az értelmesebb egyedek hátha kinéznek belőle valamit, mert már unom, hogy fogalmam sincs mit vehetek meg 25 hetesen..😀😀😀 Raadasul veszelyeztetett vagyok, barmikor korhazba kerulhetek es nem ugy megy egykettore a bevasarlas mint azt egyesek gondoljak. Az ertelmesebb valaszokat koszonom, a szakkepzett szonnografusrol pedig annyit, hogy tobb embernek is elnezte mar a baba nemet😀😃
2020. okt. 28. 09:47
 22/33 anonim ***** válasza:
79%

Kérlek csak azt mond meg hogy 1nap alat te hogy mentél át 17hétből a 25.hétbe?Mert énis örülnék ha a 13.hetesemből lehetne mondjuk 37.hét😂nem nagyon kéne kioktatnod itt az embereket,te tettél fel hulye kérdés és értelmes választ vársz?

Egyébként is ma már van internet ha esetleg korházba kerülsz mindent betudnál szerezni,a masik hogy gondolom van apja is a gyerekednek:)Kicsit gondolkodni kéne mielőt másokat kioktatsz:)

2020. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy tegnap voltam 17 hetes ultrahangon? Tegnap vettem cuccokat😀 Látom az értelmezés nem erősséged
2020. okt. 28. 11:55
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

8 hét alatt elmehettél volna újra egy uh-ra ha annyira akarod tudni tévedett e a doki vagy sem.

Amúgy meg tetted volna fel a kérdésed mielőtt megvetted a cuccokat..ha mar ennyire a gyakorisoktól akarod tudni..

2020. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
17+3naposan voltam 4Dn,azt allitod nem most voltál mégis a képen latszik hogy 2020/10😂és még én nemtudok értelmezni?Ha legalab hazudozol azt csináld rendesen,ne ugy hogy itt rájönnek...
2020. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Úristen tényleg 😂😂😂De gáz vagy kérdező 😂😂
2020. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
És a genetikai UH a 18/19. héten kimaradt? Nekünk pl akkor mondták meg a nemét biztosra. Egyébként online egy óra alatt be lehet vásárolni mindent, én is így csináltam.
2020. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Várom erre mit mond nekem,aki nem tud értelmezni😂mindjárt törli a kérdést😂
2020. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván full kamu az egész, valami más fórumból szerezhette az uh képet.

Az nyilvánvaló az írásképéből hogy nem nő (szerintem a kérdésgyártó troll), és hogy fogalma sincs a terhességről, csíkokról meg dudorokról hadovál, nem tudja mikor van pl a genetikai uh), de még pasi trollnak is buta mivel ilyenen csúszik el hogy mire megtudta a gyerek nemét addigra már bevásárolt a lány babának 😂

2020. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező,miújság?Megszültél már?😂
2020. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!