Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetesen petezsák?

5+1 hetesen petezsák?

Figyelt kérdés

5+1 hetes vagyok, az orvos hasi uh-n egy 4 mm-es petezsákot látott. Nem mondta, hogy ne lenne rendben, 2 hét múlva kell visszamennem, de ahogy itthon olvasgattam,kB mindenkinek 8-10 mm-es volt a pzs, sőt...

Aki ennyi idősen volt uhn, mit tapasztalt? Kicsit sikerült beparáznom...

(doki rendelt be ilyen hamar, mert progipótlás kell)



2020. okt. 28. 11:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
5+0 voltam, mikor 4,4 mm-es petezsákot mértek. Ma 7 hetes a kislányom. Nyugi, ez teljesen rendben van.
2020. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sikerült tényleg jól betojatni magamat...

Boldog babázást :)

2020. okt. 28. 12:01
 3/43 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ugyanekkora volt 5 hetesen, semmi gond nem volt, most 16 hetesek vagyunk, megfelelő a mérete :)
2020. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap reggel voltam 5+2-n uh-n és 5,7 mm petezsák se szikhólyag, se embrió. Ugyanúgy parázom, mint te. :)

Én jövő csütörtökön megyek újra és nagyon remélem, hogy addigra lesz már embrió és szívhang. Kitartás, minden rendben kell, hogy legyen!

2020. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3as, jó ilyet olvasni :)

4es,neked se mondta a doki, hogy ez így ne lenne jó, igaz?

Nekem 2 hetet mondott a doki, most foglaltam időpontot, de nem bírok addig várni, így másfél hétre foglaltam :)

2020. okt. 28. 13:41
 6/43 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem azt mondta, hogy oké. Én is olvastam, hogy volt aki ilyenkor már szívhangot hallott, stb, de lehet, hogy el volt számolva valami. Nekem ez a 5+3, ami ma van az a együttlét és a hcg eredményhez van számolva. Mesi szerint már ma 6+0 lennék, de biztos, hogy nem vagyok, mert 32-34 napos ciklusaim vannak.

Reméljük, hogy legközelebb mi is látunk és hallunk mindent, amit kell.

Azért ha valaki olvassa és neki is csak petezsák volt 5+pár naposan az írja meg légyszi megnyugtatásként.

Majd írj, hogy mi lett!

2020. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hétfőn 6+0 hét, 11,7 mm-es petezsák szikhólyaggal. Én is parázok, februárban volt egy vetélésem,ennyi idősen már embrió volt. 2 hét múlva kell visszamennem,annyira remélem, hogy dobogni fog a pici szíve
2020. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Remélem mindannyiunknak rendben lesz 🙏🤞

Eszembe se jutott volna aggódni, mert nem jelzett semmi bajt a doki, de én okos, előkaptam a gyakorit... Most meg izgulhatok jó pár napig... Főleg, hogy minimális mellfeszülésen, meg görcsölgetésen kívül tüneteim sincsenek...

Ti hogy vagytok egyébként?

2020. okt. 28. 17:19
 9/43 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 5 hetesen nekem sem volt semmi tünetem, 6 hetesen kezdődött a hányinger, szagundor, ólmos fáradtság. Teljesen normális nálad minden, viszont jótanácsként írom, hogy vagy ne olvasgass itt vagy tanuld meg helyén kezelni az itt olvasottakat, mert így nagyon nehéz lesz az életed.
2020. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


De tényleg ne parázz, én azt nem értem, miért írnak olyanokat, hogy valakinek 5+0 hetesen 10mm-es a petezsák, akkor még nem is "szabadna" ilyen nagynak lennie, a 4-7 mm a normális.


Lehet, hogy náluk előbb fogant vagy ágyazódott be.


Nincs semmi gond, hidd el, én is végigolvastam feleslegesen egy csomó ilyen kérdést, tök idegbetegen mentem a következő ultrahangra 7+1 hetesen, de akkor már 10 mm kis embrióm volt szívdobogással, sőt, a 12. heti UH-n már 3 nappal nagyobbnak mérték, pedig tuti nem fogant 3 nappal korábban :D

2020. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!