Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünet jelentkezet...

Kinek milyen tünet jelentkezett a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Nyilván a pozitív teszt utánra gondolok.. kicsit félek ugyanis kb semmi tünetem nincs kis has szurka, mellbimbó érzékenység de maga a mellem nem érzékenyek illetve nagyon sürün éhes vagyok.

Kb 5hetes kismama vagyok.



2020. okt. 29. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A rosszullétek, majd később jelentkeznek.

Most még szinte csak késik a menses.

2020. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is tünetmentesen élem a mindennapokat. A melleim érzékenyek, de tényleg csak minimálisan. Voltak éhség rohamaim, de az a várandós vitamin miatt volt. Váltottam és el is múlt. Van akinek később jelentkeznek a tünetek illetve olyan is van, aki teljesen tünetmentes a terhesség végéig. Mostmár nem aggódom emiatt, inkább örülök, sőt bízom benne, hogy a végéig így is marad. :)

9+6 hetes terhes vagyok.

Boldog babavárást neked.

2020. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Kicsit aggódok ez miatt hogy nem nagyon van tünetem. De orvoshoz még egyenlőre nem tervezek menni mert akkor még jobban aggodnék ha nem látna még semmit.
2020. okt. 29. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az ég világon semmi, egyik gyereknél sem
2020. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Akkor nem aggódom ezen. :)
2020. okt. 29. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elég későn teszteltem mert nem tervezett volt a picur, tehát 2 hetes késésnél vettem csak tesztet. Ami szembetűnő volt, az a melleim növekedése (a férjem észrevette rögtön, én csak később) és az irtózatos fáradtság. Nem bírtam a munkát, mindig aludni akartam. Utána a 6. héten kezdődött az egész napos rosszullét.
2020. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem volt semmi tünetem.
2020. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs tünetem, csak a mellfeszülés, de már az se minden nap, meg délutánonként aluszékonyság (a kocsiban is el tudok aludni). Pedig a mensit világ életemben nagyon rosszul viseltem, az első három nap minden hónapban egy rémálom volt, úgyhogy arra számítottam, hogy majd a terhesség is meg fog viselni, de meglepő módon, nem. 😊


10+5 hkm

2020. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Boldog babavárást 😊
2020. okt. 29. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem, míg nem tudtam, hogy terhes vagyok, addig random szédülés pár pillanatra.

Hányinger jott ram, de nem volt eredménye.

Majd a mellem olyan durván fájt, hogy mikor fordultam alvás kozben az egyik oldalamról a másikra, felkeltem jajgatva.


Utána teszteltem pozitívat.

Szédülés, hányinger elmúlt rá pár napra.

A mellfajfalom megmaradt kb.10.hétig.


Utána semmi bajom nem volt, terhesség vege fele savasodtam.

2020. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!