Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg elején jelentkezett...

Terhesseg elején jelentkezett valakinél nyulos sargas fehéres folyas? Olyan mint a takony? Bocsi ha undi vagyok, de mashogy nem tudom leirni

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Huh, nem. Menj orvoshoz.
2018. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, ez tuti fertőzésnek hangzik.
2018. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerdán voltam orvosnal,akkor még nem volt ilyen az állaga.De mondtam neki hogy bővebb a folyásom.Azt mondta nem baj,ha viszket,ég vagy csip akkor menjek.Ma viszont ez lett.Legkorabban kedden tudok menni hozza.Az ugye még nem késő?A babának nem lesz baja ha esetleg valami fertőzésem van?
2018. dec. 14. 17:37
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz baj keddig, de szerintem addig esetleg használj Lactofeel-t. Ez a hüvely flóráját támogatja, meg nem gyógyít, de szinten tudja tartani a fertőzést keddig és terhesen is lehet használni.
2018. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam ugyan ez a helyzet. Mivel semmi egyéb nem volt mellette (nem viszket, ég, stb) csak a pisilésnél tűnt fel a tojásfehérjés nyák, rákérdeztem a dokinál. A méhszájnál folyamatosan termelődik ez, ez a nyákdugó. Teljesen természetes hogy van ha mellette nem érzel panaszokat. Ha aggaszt vagy társul mellé egyéb tünet, akkor kérj tenyésztés
2018. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Szerdán volt rakszures is,azt mondta hogy abból kiderül van e esetleg valami fertőzés.De az kb 2het amire megjön az eredmény.Kedden megyek és mindenképp mondom neki
2018. dec. 14. 19:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem most az egész negyedik terhességem alatt nagyon erős folyásom volt végig. Sokszor a tisztasági betét kevés volt, rendes betétet kellett betennem. Nem volt fertőzésem.
2018. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen volt, barátnőmnek is. Egyikünknél sem volt fertőzés, valószínű akkor ez normális terhesség alatt.
2018. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most azért kicsit megnyugodtam.Az első terhességemnél szinten volt folyásom,de nem ilyen.Vizes folyásom volt és nekem sem volt elég a tisztasági betét.De ilyenre nem emlekszem
2018. dec. 14. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, van, szerintem lesz is. Eleg undi :) de sose volt fertőzés. Szagtalan es inkabb csak megszaradva sarga. De azért ha beszelsz a dokiddal emlitsd neki. (En nagyon beparaztam a baciktol terhesség elejen, ugyh en pl nem szedem magam azota ott, nagy wc utan furcsi, es lactofeelt hasznalok intimmosonak. Ezt tudom esetleg ajanlani.)
2018. dec. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!