Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok és egész nap...

16 hetes vagyok és egész nap ennék legszívesebben. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég magas és vékony vagyok. Az első 12 hétben folyton hánytam, nagyon rosszul voltam, mióta elmúltak a rosszullétek, azóta viszont folyton csak ennék.


Reggel megreggelizem, aztán munkahelyen kàvézok, jön valami gyümölcs tízóraira, ebéd, kèsőbb mrgint gyümölcs és mire hazaérek 5-re, tiszta éhes vagyok, este is eszek még vagy kétszer valamit.


Sose ettem ennyit :D Nem tudom, híztam-e, mert pont elromlott a mérlegünk, de pocakom az már látszódik, nem tudom, a babától-e vagy mert felszedtem valamennyit...


Nàlatok ez elmúlt? Nem szeretnék 15-20 kg-ot felszedni.



2020. okt. 29. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és valahogy állandóan az édességeket kívánom. Múltkor bevágtam egy tábla csokit egyszerre, pedig terhesség előtt egyáltalán nem voltam édesszájú.
2020. okt. 29. 17:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor fogd vissza magad. Nálam nem múlt el, a harmadik trimben volt a legdurvább, ott nem kívánós voltam, hanem éhes folyamatosan. Állandóan korgott a gyomrom. 20 kg-t híztam a végére... A szüléssel ugye csak 10 ment le januárban, azóta lement a többi is diétával, sőt kevesebb is vagyok pár kgval, mint terhesség előtt. De a következő babánál, nem fogok éjjel-nappal enni, az is biztos. Vagy ha megint lesz ilyen, hogy hajnal 2kor arra kelek, hogy korog a gyomrom, aklor nem vajas-nutellás brióst fogok enni az éjszaka közepén... Na szóval a lényeg, hogy próbálj uralkodni rajta, mert könnyen szaladgálnak fel a kg-k. De az egyéni, hogy kinél meddig tart a "zabálhatnék", ha egyáltalán jelentkezik.
2020. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 15.hetben vagyok, pár napja én is állandóan ennék.pocakom kezd látszódni,viszont mérlegre minden reggel ráállok,elvileg egy dekaz se hiztam még az eleje óta.félek azért hogy sok jön fel es igyekszem visszafogni magam mivel en alacsony vagyok,nem akarok a végére gurulni.
2020. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak az nem jó amit eszel. Ha többnyire lassú chs, alacsony glikemias indexu kajákat eszel, sok vízzel, akkor ilyen rendszeres étkezés mellett rendben kéne legyél és nem kéne hogy ennyire éhes legyél. Alapvetően jó, hogy többször eszel, az nem probléma. Csak az se mindegy, hogy mit.
2020. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy azt edd amit kívánsz.


Én levest kívántam megállás nélkül, napi 1 litereket benyomtam. :)


11 kg híztam 8.honapig, az utolsó hónapban 7et szedtem fel pedig nem ettem sokat, csak hirtelen nőtt a baba.

Szüléssel lejött egybol cck. 10kg.


Utána szoptatással minden kg lemegy.

De ha bármilyen okbol tápszeres lenne a baba, akkor is par honap alatt vissza szeded a súlyod.

Szóval ne aggódj. +20kg normális a hizás terhesség alatt.

2020. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, 22 hetesen voltam legutoljára védőnőnél, akkor voltam 69. 61el kezdtem. Ami ugye 8 kg hízás, de már cseszeget, nem tudom mit fogok kapni tőle ha fel jön esetleg 20 kg. Genetikát tekintve benne van a pakliban, hiába vagyok sovány testalkatú. Anyukám és nagymamám is 20 kg híztak terhesség alatt. Próbálok olyanokat enni, ami nem hízlal, de rajtam most kezd kijönni ez a folyamatosan enni tudnék dolog, ráadásul a kívánósság is 🙄
2020. okt. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En most vagyok a 15. hetben de kb a 12. het kornyeken valtotta az emelygest a farkasehseg. Eszek es masfel ora mulva korog a gyomrom hangosan. Probalok nem sokat enni de ilyenkor muszaj vmit ennem mert ha nem akkor meg hanyingerem lesz. Szoval probalj tobbszor kisebb adagokat enni.
2020. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is nagyon kívánós voltam, de tartottam magam a limitekhez, mert nem akartam én sem elhízni. Egy két kiló biztos hogy jött rám, de nagyon nem. Fogd vissza magad, oszd be a dolgokat, mert a végén eléggé áteshetsz a ló túloldalára. (Barátnőmmel ez volt sajnos)
2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most vagyok 18 hetes, eddig három kilót híztam. Négyet, ha beleszámolom, hogy hányás miatt fogytam az elején.


Nem tudom, ez soknak számít-e...

2020. nov. 12. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elsővel +18kg mentem szülni.

11 kg híztam 8 honapig, utolsóban feljött +7 .

2020. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!