Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos megjön érzés ....

Folyamatos megjön érzés . Lehet e beágyazódás?

Figyelt kérdés
Üdv! Olyan kérdésem lenne hogy lehet e szerintetek beágyazódàsról szó? A naptáram.hu-n követem a peteérésemet, aszerint voltunk együtt a férjemmel, 28 napos ciklussal elvileg október 26.án volt peteérésem. Éreztem is alhasi fájdalmat szúrkálasokat a petefészek körül. 28.án reggel arra ébredtem hogy azt hittem bepisiltem olyan vizes folyásom volt. Na gondoltam tuti ez volt az ovuláció. Ezután viszont neten néztem más kalkulátorokat azok szerint viszont 22.én volt peteérés. Viszont ha akkor volt aszerint is összejohetett a baba mert elég sűrűn voltunk együtt szinte végig 2 naponta.egész pontosan 18, 20, 22, 24, 26-an. Szóval az lenne a kérdésem hogy mit gondoltok összejohetett vagy már megint csak bebeszelem hogy elkepzelhető hogy a beágyazódást érzem kB 2 napja? Ja és a mellem is minimálisan érzékeny. Van már egy kisfiunk és szeretnénk egy kistesot is már nagyon nagyon. Köszönöm szépen a válaszokat... Remélem nem írtam túl bonyolultan.

2020. okt. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek inkább ovulációs tünetek.
2020. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de ha az a vizes folyás volt az ovuláció elkepzelhető hogy még mindig azt érzem? Elvileg az egy gyors folyamat.
2020. okt. 30. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jók ez a kérdések. Igen lehet. Meg lehet, hogy nem. Képtelenség vélt vagy valós érzésekből megtippelni összejött e a gyerek. Ne porogj rajta. Full felesleges.
2020. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!