Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7.dpon enyhe görcs szerű...

7.dpon enyhe görcs szerű érzés, amit nem is neveznék görcsnek, lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
tudom, elvileg nem lehet érezni, de aki mégis azt mondja, hogy érezte, mit érzett? Valami ilyesmi érzést?
2020. aug. 4. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Nem
2020. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy az volt-e, de amikor babaprojekten voltunk természetesen számon tartottam, hogy éppen hol tarthat a dolog, akkor egyik este pár erősebb szúrást éreztem nagyjából a vélt beágyazódás környékén. Jelenleg 25 hetes terhes vagyok. Voltam már terhes korábban, akkor nem számítottunk rá, hogy hamar sikerül és akkor nem is tűnt fel semmi szokatlan csak, hogy már meg kellett volna jönnie. Szóval nem merem bizton állítani, hogy azok a szúrások a beágyazódástól voltak...lehet, hogy csak tök véletlen dolog volt.
2020. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!