Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, milyen gyakran kell...

Kismamák, milyen gyakran kell menni a védőnőhöz? Ő kimegy házhoz vagy ez változó?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Havonta kell menni. Elméletileg neki is ki kell mennie a terhesség alatt legalább 1szer de van amelyik 💩ik rá.

Az én védőnőm rendesen végzi a feladatát. Szülés után is jött mindig ahogy kellett egész a covid-ig

2020. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Havonta kell menni. Miénkkel meg lehet beszélni hogy mikor/hol, mert kevesen lakunk a környéken, de egyszer elvileg házhoz kell majd jönnie. De ha úgy lenne kényelmesebb (pl nem lenne kocsink) akkor valószínűleg többször is tudna jönni ő.
2020. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a vedono h jonnie kell hazhoz de a covid miatt nem jar tavasz ota.
2020. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havonta kell menni. Nálam első gyereknél kétszer jött ki, egyszer vmikor félidőben, utána meg nem sokkal szülés előtt. Most 28 hetes terhes vagyok, egyszer sem jött még ki. Vagy az miatt, hogy már ismer vagy a covid miatt.
2020. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiskönyv és a saját papírjai miatt mindenképp találkozni kell vele havonta, de el tudom képzelni, hogy modernebb védőnők bekérik szkennelve, fotózva az orvosi és labor eredményeket és csak ritkábban tölti fel a te könyvedet - ezzel megoldva a fölösleges kontaktot ha a környéken sok a beteg. Az én első védőnőm 1x volt háznál szülés előtt, most a második nem jön ki, mert “fölösleges lakás piszkolásnak” érzi ha eljönne körbe nézni, úgyis látja rajtunk hogy rendezettek vagyunk. Na meg falun lakunk, még a házat is ismeri.. :D

Kérdezd meg mi a szokás nála. Mert az első védőnőm (szülés előtt ugye egyszer sem, de:) a fiam 2 éves koráig házhoz jött minden alkalommal, hogy otthoni környezetben találkozzunk és lássa a fejlődését viselkedését.

2020. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön ki egészen a baba születéséig, és eddig csak egyszer fogadott, amikor odaadta a kiskönyvet.. 22 hetes kismama
2020. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!