Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen menstruációval...

Rendszertelen menstruációval esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését, gyerekvállalás miatt. Mióta abba hagytam nagyon rendszertelen lett a menstruációm, volt hogy hónapokat kimaradt, most augusztusban jött meg normálisan, szeptemberbe megint nem(teszt negatív),most pedig 2 hete nagyon szép, erős pozitívat teszteltem. Fájtak a melleim. ezelőtt sosem fájtak menzesz előtt sem, egyedül augusztusban, de utána meg is jött. Rossz volt a közérzetem, feszült, fáradt voltam, menzesz szerű görcseim voltak, fájt a derekam, azt hittem megint meg fog jönni. Gondoltam másnap, csinálok egy tesztet, mivel dokihoz amúgy is meg volt az időpontom november 4-re, úgy is kéri majd a tesztet és pozítív lett :) Azóta már hánytam 1 hete, és kb mindentől hányingerem van, kivéve az édes gyümölcsöktől. Lehetséges a teherbeesés rendszertelen ciklusnál vagy esetleg valami ciszta okozza a tesztet és a tüneteket?

2020. okt. 30. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2020. okt. 30. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség. Az más kérdés, hogy milyen a vetélési arány, ha kezeletlen betegséggel esel teherbe, márpedig nem magától rendszertelen egy ciklus 1.5 év alatt. Vizsgálatokra lett volna szükség nem próbálkozásra.
2020. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2020. okt. 30. 15:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, el volt kezdve a vizsgálat... kaptam gyógyszereket a vérzés beállítására, jártam 2 hetente vizsgálatra... az orvos tanácsa a próbálkozás volt 😉 de aztán amikor elkezdődött hogy nem akart megfele jönni, jött a korona, és konkrétan senki nem akart vállalni, mondva hogy csak sürgős esetben és csak terhes nőket vizsgálnak így esélyem nem volt, aztán közben kiköltöztünk Németországba, hát itt sem leányálom időponthoz jutni, tolmácsot keresni, így megkaptam november 4-re, amit fentebb írtam is, tehát nem elhanyagoltam, nyilván ha gyereket szeretnék, ki fogom magam vizsgáltatni!
2020. okt. 30. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek csodaszép tesztek, ne aggódj! 😊 Nekem is rendszertelen a ciklusom, ugyanennyire hektikus, mint a tiéd. 4 egészséges gyerekem van 4 terhességből.
2020. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 gondolom a cisztánál nincsenek ilyen erős csíkok, hanem halványabbak?!
2020. okt. 30. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendszertelennek mondhato volt,bar ennyire azert nem veszesen,egesz eletmben 3 honap maradt ki,viszont hol 29,hol 40 napra jott meg. En tudtam a betegsegemrol, de kovezzetek meg,nem tudtam tartani a dietat. Ugy voltam vele,ha mar teljesen elesbe belevagunk a baba projektbe,majd akkor elkezdem az eletmodvaltast, esetleg gyogyszert,stb. Aztan egyszer csak pozi lett a tesztem. Borzasztoan aggodtam,hogy el fog menni a baba, 12.heti uh elott csak sirtam,es magamat okoltam,amiert ilyen felelotlenul nem foglalkoztam a betegsegemmel. Lass csodat, mar 33 hetes vagyok,es lekopogom,de eddig semmi baj nincs a babammal. Ezzel nem arra akarok buzditani senkit sem,hogy sz**rjak le az emberek az ir-t,csupan azt akarom mondani,hogy igenis leteznek "csodak".
2020. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma eljutottam dokihoz, minden rendben, 8 hetes vagyok 😊
2020. okt. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!