Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen tompa erős hasfàjàs...

5 hetesen tompa erős hasfàjàs meddig normális?

Figyelt kérdés
Ma egyre erősebben fáj az alhasam. Olyan tompa, olmos fájdalom, mint amikor megjön. Kellemetlen és zavaró, nem görcsöl. Uh- n már látszott higy jó helyen van megtapadva. Szerintetek ez normális?A mellem 2 hete folyamatosan fáj és émelygek is.
2020. okt. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem több hétig volt mindjárt megjön érzésem. Aztán elmúlt. De újra és újra előjött időnként. Szerintem ez belefér, nálam nem jelzett problémát. Az első terhességemnél mikor baj volt akkor tényleg erőteljesen görcsöltem, órákon át, na az nem volt normális. Lesznek is még kellemetlenségek, fájdalmak ahogy alakulnak a dolgok odabent, ez ezzel jár.
2020. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs első vagyok. Arra fókuszáltam hogy kellemetlen és zavaró, nem görcsös a fájdalom. Ha egyre erősödik és állandósul a fájdalom, ezt te érzed mennyire vészes, akkor fordulj orvoshoz inkább időben.
2020. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi idősen az éles erős fájdalom is tök normális. Az 5-6. héttől olyan görcseim voltak, hogy azt hittem, leszakad a méhem, persze nem folyamatosan, csak időnként. A méhszalagok nyúlása okozza, és teljesen normális.

A mellfájdalom/émelygés mind annak a jele, hogy beindultak a hormonális változások.

A következő tünet, amire készülhetsz, a letaglózó fáradtság lesz :)

2020. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5+5napos vagyok..nekem is tompán fáj néha néha az alhasam.. esetleg vegyél be magnéziumot ha úgy érzed hogy kicsit kellemetlen már..de ha erösen fájj én be mennék az ügyeletre megnézetni..
2020. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok még most is vannak görcseim, van akinek egész terhesség alatt fáj a pocija. Szedjél magnéziumot az valamennyit segít.
2020. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!