Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 24 hetesen fáj...

Normális, hogy 24 hetesen fáj a fenekem jobb oldalon és a jobb lábam is és alig tudok járni?

Figyelt kérdés
Városba voltsm gyalog már minden bajom volt fájt hasam is le kellett fekündöm. Aztán most meg elkezdett fájni a fenekem és a lábam. Volt már olyan h a farok csont is fájt de most csak egy oldalon fáj. Normális ez még ilyen tájba? A méhnyak 2000 es remélem nem nyilik ki.

2017. júl. 25. 13:12
 1/6 anonim válasza:
Ne hajtsd túl magad!Ilyenkor már készül a tested!1000-sel 29 hetesen már 3 hétig infúzión voltam.Sokat pihenj,ha teheted. Inkább ne fájjon még semmi!
2017. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem belül a combhajlatban is fájt a lábam,lábra állni se tudtam,szülés után fél évvel derült ki h eltört terhesség alatt a medencém.
2017. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Durva lehet. Köszi a válaszokat remélem mulandó lesz nem lesz következménye a fájásnak. Holnap is mehetek városba az a baj jo messze van
2017. júl. 26. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!had kérdezzem meg,hogy hogy vagy?én ma vtam orvosnál,mert nagyon fájt a combtövem,meg baj oldalom a hasam alja,azt mondta nyulnak a szalagok,cx 3000 szerencsére,viszont most meg szörnyen elkezdett fájni a fenekem.mind a ket oldalon,nagyon rossz.te tudsz valamit,hogy neked mi okozhatta?vagy van azóta valami fejlemény?
2017. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Azota nem voltam még orvosnál sajnos csak agusztus 10 én kell vissza mennem viszont a pihenés nekem meg szünetette másnapra már nem fájt igaz tegnap megint sétáltam fogászatra egy orás séta után megint fájt meg kicsit ma is de olvastam rola h 5. Hét után természetes dolog h fáj mert növekszik a pocak meg van terhelve a szervezetünk . Addig pihentetek szigorúan. Bizom benne h minden jo rendben lesz majd irok ha lesz valami változás :) kitartás neked is
2017. júl. 28. 14:45
 6/6 A kérdező kommentje:
5 hét helyett 5 hónapot akartam.. elirtam :D
2017. júl. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!