Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki tudta mikor fogant a baba de az orvos szerint még is később ? A terhes kalkulátorok is olyan fogantatasi időt mutatnak amikor nem is voltam együtt a párommal

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én tudtam miível csak egyetlen alalomról volt szó 2 hét plusszal számolta ki a doki. Nagy volt a baba.
2020. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első vizsgálaton 6+3

hetesen nem látszódott csak a petezsák és szikhólyag és azt mondta a doki, hogy biztosan később fogant és azért nincs még embrió mert kb. 5 hetes lehet a terhességem, pedig tudtam, hogy nem foganhatott később mert akkor voltunk a hónapban együtt utoljára.. El is keseredtem, hogy biztosan nem kezdett el kifejlődni és azért nem láttuk.. A következő vizsgálaton 8+4 hetesen pedig már napra pontosan akkora volt amekkorának a ciklusom szerint kellett lennie :) behozta a lemaradást, szóval ha veled is hasonló történt ne keseredj el!

2020. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Igazából az is kérdés, mit tekintesz a fogamzás dátumának?

Tegyük fel, hétfőn voltál a pároddal együtt utoljára, és utána, pénteken volt peteérésed. Akkor az a baba pénteken fogant. Sokan a szex időpontját veszik figyelembe, ami csak akkor igaz, ha az ovuláció napján volt az együttlét

2020. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A petevezetékben 48 óráig maradnak életben a spermiumok. A kalkulátorok a menstruáció első napjától számított 7. naptól kalibrálja a terhesség kezdetét, tehát hamar, mert a peteérés a 14. napon van normál ciklusnál. Ezért a terhesség elején több üresnek mondják, mint amekkora. Aztán 12 hétnél már utolérni magát. Úgyhogy semmi probléma nincs.
2020. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudtam mikor foganhatott.

Viszont 36.hétre született az utolsó menses szerint. És így is 3,64kg és 56 cm volt a fiam.

A doki kérdezte nincs e elszámolva..dehát mondtam neki hogy hetekkel csak nem tudom a mensim elszámolni.

És abban a hónapban 1x voltunk együtt,tehát pár nap +- de tudtuk mikor foganhatott.

2020. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is így jártam csak nálam az a helyzet hogy 2 héttel kisebb a terhessegem a mai napig mensi szerint 37 hetes lenek te vagyok 35 hetes hiaba tudom a fogamzás idelyét biztosra mondjuk en az elejen 15 hetet veszes hányással töltöttem 4x kerültem korházba nem tudom lehet akkor nem fejlődött annyira jol a menstruaciom szerint november 18 a kiirt dátum de december 4re vagyok kiirva, 12 heti uh szerint pedig november 30ra
2020. nov. 1. 09:21
 7/12 A kérdező kommentje:

2#

Nekem is az első vizsgalaton csaka petezsák és a szikhólyag látszódott csak akkor én 5 hetes voltam allitolag és legközelebb 6+4 hetesen voltam akkor már volt szivhang 😊

2020. nov. 1. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is biztosra tudtam,hogy mikor fogant a baba. 12hétig méretének megfelelő volt, majd minden uh-on egyre nagyobb számot mondtak,hogy mennyivel kisebb a koránál. 39hetesen fektettek be a kórházba, és ott is bizonygatnom kellett,hogy biztos a dátum. Azt mondták ,hogy egy hónappal kisebb a koránál.
2020. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyan ez nekem azt is mindig bizonygatnom kell hogy mikor menstruáltam utoljára soha nem hiszik el 🤣
2020. nov. 1. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem adtak tüdőérlelőt,mert ha nem hazudok akkor muszáj megszülnöm,mert idő van. De szerintük még csak 36 hetes vagyok.
2020. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!