Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki tudta mikor fogant a baba de az orvos szerint még is később ? A terhes kalkulátorok is olyan fogantatasi időt mutatnak amikor nem is voltam együtt a párommal

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 06:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintük én is csak 35+3hetes vagyok de azert hozza teszi higy nagyon lent van a feje és szerinte meg lesz novemberbe pedig 3x athuzta a kiirt idöpontokat és tolta ki nekem is egy honap kulombseg volt legutobb a mensi szerint es a kiirt idopont szerint .. sőt nekem mondták már azt is hogy szívbetegen fog születni és ez egy szonográfus volt 4d uhn elmentünk azonnal gyermek kardiologushoz és megállapitotta hogy valószínüleg rosszul feküdt és a szonográfus nem értett hozzá semmi baja a szivének ...
2020. nov. 1. 21:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Feleslegesen paráztatják a kismamákat.

Az én kislányom végül 47cm-el és 2700grammal született 10/10es apgarral. Valóban nem volt nagy,de pl barátnőm babája is ekkora volt és neki nem mondták,hogy hetekkel kisebb lenne.

2020. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!