Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek alvászavarok és...

Mit tehetek alvászavarok és rémálmok ellen?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Már egy ideje nagyon felületesen alszom, férjem szerint elkezdtem beszélni álmomban, halandzsázni, fulladozva sikítozni. Olvastam, hogy a terhesség alatt gyakori probléma a rémálom. Rengeteget álmodok és mind ijesztő és olyan igazi. Egyik éjjel arra ébredtem, hogy a sötétbe ordítok, hogy "takarodj innen". Van egy 2 évesem is, vele is volt ilyesmim, amikor őt vártam, de nem volt ennyire rossz. Naponta kétszer megyünk sétálni, sokat vagyunk az udvaron, erdő mellett lakunk, jó a levegő. Heti 2 napot dolgozom a vállalkozásunkban, vezetem a háztartást, a gyerekemmel foglalkozom, szóval kifárasztom magam, nem unatkozom.
2020. nov. 1. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A hormonok teszik.


Nekem is kb minden éjjel rémálmaim voltak terhesen. Aztan születése után is még egy kis ideig.

2020. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, beszélsz-e angolul, de a youtube-on nagyon jó alvást segítő vezetett meditációk vannak angol nyelven, illetve még a magneB6-ot lehetne megpróbálni.
2020. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!