Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki használ homeopátiás...

Valaki használ homeopátiás bogyót a gyermekének alvászavarok ellen?

Figyelt kérdés

Mennyi idős a gyermeked,milyen bogyót kap és mennyit(?)

Próbáltam már minden módszert de semmi sem segít..:(


2015. ápr. 9. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

27 hónapos.Születése óta rossz alvó!Még nem aludt át egyetlen éjszakát sem!!!Mindent kipróbáltunk már,de semmi sem segít,nekünk se.Most ezt a Sedatif PC-t próbáltuk,de hát,mint halottnak a csók,semmit sem ért! :((((

Neked mennyi idős a gyerkőc?

2015. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akkor hasonló cipőben járunk.:) :(

Kislányom van és 2 éves múlt november közepén.

Ő éjjel mászkál,többször felkel,jön közénk.:(

Én már próbáltam az altatós,jó éjt teát is,de semmi.:/

Amit most próbáltatok,ez van babáknak is?

Mert én használtam ezt,nekem nagyon jó volt.:)

2015. ápr. 9. 20:00
 3/19 anonim ***** válasza:
off : nincs gyerekem, de egyszer nekem is alvas zavarok / szorongas ellen ilyen homeopatias szert javasolt a doki, SedativPc-t. Hat komolyan mondom, hogy csak rosszabb lett tole, meg aludni sem birtam, annyira sem,mint elotte, igy par nap utan abbahagytam a hasznalatat, mert borzalmas volt. szerintem a gyerekeknek se adjatok ilyesmit, hiszen ok meg szolni sem tudnak, ha esetleg nekik is rosszabb tole.
2015. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmiféle altató, vagy nyugtató bogyót nem szabad adni a gyereknek! Minden gyerek jól alszik, ha fizikailag le van fárasztva!
2015. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
58%

Ugye azt tudjuk hogy a homeopátia=placebo hatás

A homeopátia nem létezik, nem gyógyít. Csak ha elhiszed.

Az hogy beleraknak macsagyökeret meg nemtudom miket tablettákba és drágán megveszed, csak ők járnak jól. Vedd meg külön olcsóbban ezeket a dolgokat ha ilyenre van szükség, keverd a baba innivalójába. De az előttem szólónak igaza van, elfárad alszik. Ha attól sem akkor meg kell nézetni!

2015. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
5-ös! egyetértek!
2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor aki szerint a fáradt gyerek alszik,annak írnám.

A kislányom bölcsödés.

A bölcsiben egész nap meg nem áll,a dadusok azt mondják neki van a legnagyobb mozgásigénye,lefáraszthatatlan,tele energiával.

Ha jó idő van,délelőtt 2 órát kint vannak az udvaron.

Ott az alvásidőt végigalussza,2-2.5 órát.

Mivel dolgozom,így fél 5 után érek oda érte,5 óra van mire hazaérünk.

Itthon főzés,stb vár még rám,nem érek rá lemenni vele még 2 órára.

Így gyorsan összedobom a dolgomat,és utána játszunk.

Kirakózunk,babázunk stb..

Este fürdés-vacsi,utána még hagyom játszani ha látom rajta,hogy túlteng benne az energia.Sokszor még 10 órakor nem akar aludni,sír,hogy ő márpedig nem akar.

1 óra altatás után megunom mivel,reggel kelek és dolgozni megyek.

Már próbáltam azt is,hogy a mi szobánkban aludjon külön ágyon tőlünk,az sem jó,csak sír,hogy mellettem akar.

Külön szobája is van,az sem jó.

Marha szar anya lehetek,hogy ezek után valami ilyesmihez nyúlnék,mégsem gyógyszer és nyugtató...!

Szóval ilyen napirend és ilyen pörgős gyereket,hogy fárasztanátok le?

(Ja és igen van édesapja is,aki minden 2. héten éjszakás,minden elsőn pedig délutános.)

2015. ápr. 9. 20:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! 2-3 napig nem alszik éjjel, majd a negyedik nap végigalussza az éjszakát. És utána fog rendesen aludni. Nem kell erőltetni az alvást.
2015. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze..:D

Ugye viccelsz?

Munka mellett szerinted egész éjjel virrasztani fogok mellette 2-3 napig,azért,hogy utána a 4.napon alhassak egyet?

Szerintem ez nem normális,kicsi korában annyira jó alvó volt,1 hónapos kora óta átaludta az éjszakát.

2015. ápr. 9. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, egyik ismerősömék. A gyerek "fura" lett.

Én nem adnék bogyókat a gyerekeimnek.

2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!