Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Péntek éjszaka erős görcseim voltak, akkor azt hittem azért mert megjott ( én mindig görcsölök olyankor de soha nem ennyire) Azóta fehér folyasom van és a mellem elég érzékeny ( hason fekve is faj! Sajnos nem állandó a cikluson a múlt hónapban 24 nap volt előtte 29. Átlagban 29 napos ha ahhoz nézem már egy hete késik. Ha az utolsó mensimhez igazitom akkor (34) 3 napot késik?

Szerintetek a görcs lehetet a beagyazodas tünete? És akkor lehetek terhes?

Már nagyon régóta próbálkozunk és már rettegek a tesztektől a sok rossz élmény miatt.



2020. nov. 1. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes. Már mindenhogy késik. A folyas is terhessegre utalhat. A görcs is teljesen normális terhesen is. Igaz, mindez menzesz előtt is normális. Sajnos muszaj lesz tesztelned. Drukkolok 🙂
2020. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat🙂

Keddig szerintem még várok, ha addig nem jön meg akkor reggel csinálok egy tesztet

2020. nov. 1. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy baba legyen ;)
2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Siman lehetsz, nekem mikor meg kellett volna jonni elkezdett gorcsolni a hasam, be is raktam tampont, hazaerve kivettem, tiszta volt. Ra 2 napra teszteltem eros pozitivat, 3 het mulva szulok :D
2020. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Lehet ebben a hónapban simán kimarad.

Tesztelj, máshogy nem derül ki, terhes vagy-e, még ha 4x megkérdezed is a teszt lesz a legtutibb.

2020. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, kedves kérdező! Majd írj a fejleményekről! 🤍 Bízunk a jó hírben.
2020. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság? Csináltál tesztet ?
2020. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na csináltál tesztet?
2020. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!