Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrésen látják, hogy...

Rákszűrésen látják, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szültem, és most voltam rákszűrésen, várom az eredményt. Fogalmam sincs, hogy így megtudják-e állapítani ha nem kértem külön, hogy esetleg terhes vagyok-e. Azért, mert nem menstruálok 4 hónapja, mióta szültem, viszont szoptatok, és szoptatás melletti fogamzásgátlót is szedek, szóval védekezünk, meg elvileg normális hogy nem menstruálok szoptatás alatt, viszont így kicsit bennem van a para, ha nem muszáj nem akarok tesztelni, ezért kérdem, hogy észrevette volna a nődoki rákszűrésnél, ha az lennék?
2019. febr. 26. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vette volna... ő csak kenetet vesz, nem nézeget semmit, amit láthatna... a laborban sem fogják tudni, mivel rákszűrésnél nem azt vizsgálják, sőt, azt nem tudom hogy abban a váladékban utal-e bármi is terhességre, de kétlem... A terhesség megállapítása vérből hcg érték alapján történik.Hüvelyből soha semmi "nem kell" hozzá.
2019. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Kétlem, hogy az lennék, csak kicsit nyugtalanít így hogy nincs menzesz, bár tudom hogy a szoptatás miatt
2019. febr. 26. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtapintotta a mèhed,úgy,hogy felnyúlt a hüvelyedbe,a màsik kezèvel meg nyomta a mèhed,akkor megèrezné a doki a mèh felpuhulàsát. Én kimaradt menzesz utàn mentem 10-15 nappal dokihoz

Mèg az uh előtt megtapintotta a hasam,és rögtön mondta,hogy terhes vagyok,mert fel van puhulva a mèhem.

2019. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig csinál hüvelyi UH-t rákszűrésnél a dokim. Szóval nekem észrevenné.

Ha neked csak kenetvétel volt, akkor abból nem veszi észre senki.

2019. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!