Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen éreztétek, hogy...

Hány hetesen éreztétek, hogy a baba reagál a zenére a pocakban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Sosem.
2020. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan, de talán 20 hetes kortól. De csak ha odatettem a hasamhoz. Volt egy zene amit naponta egyszer kétszer meghallgatattam vele és mindig reagált. Korababa lett és kb a harmadik napján az inkubatorban meghallgatattam vele és egyértelműen felismerte. Mozgott a zenére minden porcikája, nagyon aranyos volt. Még hónapokig felismerte, mindig felderült az arca de csak ennél az egy lágy dallamnál. Aztán szép lassan kikopott, 5-6 hónaposan már nem reagált rá máshogy, mint bármi másra.
2020. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam sose reagalt. Hallottam arrol is, hogyha enekelek neki, akkor ha megszuletik is felismeri majd. Hat en mindig a Bobitat enekeltem, de a szuletese utan egyaltalan nem reagalt arra se.😂
2020. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!