Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 nap késésnél normális az...

17 nap késésnél normális az ilyen gyenge teszt?

Figyelt kérdés

[link]


1 hete ugyanez a teszt hómező volt. Most rózsaszín a 2.csík,akkor is ha ezt a kép nem adja vissza.


Nem lehet,hogy fals ez a teszt? Vagy kb mikor meg kellett volna jönnie,akkor lehetett peteérésem?


2020. nov. 5. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem mire jó az ha darabokra szedi valaki a teszteket !(?)

Látni a csíkot.

Gyanítom később volt a peteérésed mint szokott,így mostanra erősödött a hcg

2020. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez a teszt teljesen el van ázva. Szerintem csinálj másikat.
2020. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez így nem jó, az egész tesztnek elváltozott a színe. Csinálj még 1-et.
2020. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 12 nap késés után ilyen lett a teszt.

[link]

Nem értem miért kell szétáztatni meg szétszedni.. Ha egy teszt pozitív, az látszik ezek nélkül is.

2020. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
En sem birom felfogni,mire jo igy szetszedni... Ha valami pozitiv,az egyertelmuen pozitiv,mindenfele szetszaggatas nelkul. Ami pedig negativ...
2020. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem mindegy,hogy szétszedte vagy sem? A kérdés nem ez volt! Elázott,de pozitív és ha múlthéten neg.volt a teszted,akkor itt baba van.


Az én lányom a 29.cn-on fogant úgy,hogy a menzeszem is megjött a 32.napon. Nyugi

2020. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tiszta karc volt a teszt műanyag része,így fényképezve pedig elég rosszul nézett ki ezért szétszedtem.

Voltam orvosnál,fél órája értem haza. 22mm-es nyálkahártyát látott,aztmondta szinte biztos,hogy baba,de menjek vissza 2 hét múlva. Kb 2 hete fogant egyébként,így talán 2 hét múlva lesz szívhang is. Digitális tesztet is csináltam,+ lett,így ráhagyom a tesztelést már.

Köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!