Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket hetes kesesnel normalis...

Ket hetes kesesnel normalis lehet az, hogy ennyire halvany pozitiv a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Kb 6 hetes terhesseg es ez biztos, 4 hete volt peteeres. 2 hete teszteltem digitalissal, pozitiv lett. Most kaptam a baratnomtol ezt a tesztet, elhasznaltam es ilyen halvany lett.


Jovoheten megyek az elso ultrahangra. Egyebkent semmi tunetem se jo, se rossz, nincs verzes/gorcs, de hanyingerem sincs.

Most egy kicsit aggodni kezdtem emiatt...


2016. jún. 10. 13:17
 1/9 Mono144 ***** válasza:
100%
Ez teszttől is függ. Nekem is volt olyan teszt ami halványabban mutatta. Szerintem ne aggódj. Gratulálok! Boldog babavárást! 17+5 hkm
2016. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csíkok gyakran alig láthatóan rózsaszínek, amikor másik fajtánál már erősebb a tesztcsík, mint a kontroll. Ezzel nem kell foglalkozni, házi vizeletteszttel nem lehet objektív hcg szintet mérni, a teszt egyet tud: igen vagy nem.
2016. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Két csík az két csík.
2016. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ez egy gyengébb minőségű teszt. Ha nincs görcs,vérzés, akkor valószínű baj se. Próbálj nem aggódni emiatt. Az én tesztjeim se voltak szerintem erősebbek. A hányinger nem mindenkinél jelentkezik. Nekem az elsővel a 7.héttől volt, a kis tesóval már az 5.-től.
2016. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Láttad te, milyen teszteket szoktak ide feltölteni? :))

Ez szuper pozitív!

Tök mindegy, milyen erős. Az otthoni tesztek nem alkalmasak a hcg mennyiségét mérni a vizeletből. Meg az sem mindegy, mikor teszteltél, előtte mikor pisiltél, mennyit ittál, stb

Ne aggódj! Minden oké!

2016. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem olvass vissza, hogy nagyjából hogy szoktak kinézni a pozitív tesztek itt. A felénél meg vagyok győződve, hogy csak odaképzeli mindenki. Ez egy teljesen jó teszt.
2016. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Nem igazan ismerem ezt a tesztet, de azt tudom, hogy sokszorosara no a hcg a negyedik hetrol a hatodikra, ezert azt hittem, hogy nagyjabol ugyanolyan eros lesz a ket csik.

Mert azert en olyan kepeket is lattam feltoltve itt-ott...

De ugye nincs igazan viszonyitasi alapom, a digitalis csak kiirta az eredmenyt.

Inkabb ne is csinaltam volna most masikat.

De mar csak 5 nap van az elso vizsgalatig, probalok addig nem izgulni feleslegesen emiatt.

2016. jún. 10. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A teszt hibaja meg lehet h kesobb fogant. Ritkan de van spontan ovulacio.

De szerintem csak a teszt mutatja. Egyebkentis nem arra vannak h megnezd erosodik.e. vagy mennyire piros a szine. Hanem hogy van vagy nincs hCG HORmon.:) grat!!!:)

2016. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most kersem egy regi kerdesemet es megtalaltam ezt is.

A kerdesem kiirasa utan par nappal voltam orvosnal, sajnos a 6-7 hetes terhesseg helyett csak egy alig 5 hetes meretu petezsakot latott. Vervetelen is voltam, a hcg-m nagyon alacsony volt a terhessegi korhoz kepest, ezert lett ez a tesz ilyen halvany.

Az elejetol lassabban fejlodott a terhesseg, mint kellett volna. 8 hetesen jutottunk el odaig, hogy lett ugyan embrio, de szivmukodes nem, par nappal kesobb beindult a veteles.

2016. dec. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!