Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hetes késésnél csak 17 mmes...

2 hetes késésnél csak 17 mmes petezsák és szikhólyag látszik? Ez normális?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, hogy igen, de máshol azt olvasom, hogy ilyenkor már szívhang is van
2015. nov. 24. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért hazudna az orvos????
2015. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen - ha később fogant pár nappal, meg csak 5+ valamennyi - nem KELL, hogy legyen szívhang, esetleg pulzálás már látszódhat, ha jó a gép, merthogy ugye azok se egyformák. Egy dolgot fogadj meg, különben begolyózol a következő nyolc hónapban: amíg az orvos azt mondja, hogy rendben vagytok, addig NE kezdj el agyalni, meg a neten összeolvasott marhaságokból felülbírálni az orvosodat! Ha baj van, szólnak, hidd el!
2015. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhességet a előző menstruáció első napjától számolják, de nyilvánvalóan nem akkor fogant. Hanem valószínűleg kozepidoben vagy akr kesobb is. Igy szamolva viszont meg csak 4-5 hetes lehetsz. A szivhangot általában 6. hettol látják, halljak. Ugyhogy gondolom visszahívott egy két het múlva. Ne aggódj ez normalis.
2015. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. 2 hét múlva kell visszamennem
2015. nov. 24. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

6 hetesen 15 mm petezsák volt szikhólyaggal. (A szikhólyagot nem mondta a doki, de én láttam).

Szóval tök oké:)

10 nap múlva kellett visszamennem.

Azóta 20 hetes vagyok. :)

2015. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azért ijedtem meg, mert a kislányomnál 6 hetesen már szivhang is volt
2015. nov. 24. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez most egy másik terhesség.
2015. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne viszonyíts ahhoz.

Nekem sem volt szívhang, később fogant, pedig az előző terhessègnèl már az 5. hét végén volt vmi pulzálás (sajnos akkor elvetéltem).

2015. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hivatalosan 2 hét késésnél voltam orvosnál, tehát akkor voltam 6 hetes terhes. Legalábbis vérzés szerint. A baba későn fogant, 21. ciklusnap körül, az pont egy hét különbség az átlaghoz képest, így UH (meg az én számításaim alapján is) csak 5 hetes+pár napos voltam. Nekem 12 mm-es petezsák volt szikhólyaggal. 2 hét múlva már 12 mm-es embrió.


Van akinek korai ovuból jön össze a baba, meg még közepesnél is előfordulhat, hogy van szívhang, itt napok is számítanak, de teljesen normális, amit mért az orvos.

2015. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!