Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét után kevés véres nyák?

Együttlét után kevés véres nyák?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok, eddig nem volt se barnázás, se vérzés, viszont ma együttlét után mikor pisilés után kitöröltem volt egy kevés véres nyák a papíron, azóta nincs semmi baj, görcs se kísérte. Orvosom azt mondta, hogy ez előfordul, ha nem lesz erős görcs vagy több vérzés, akkor nincs probléma.

Másnak is volt ilyen? Tényleg nem kell aggódnom? Az orvosom nem a legjobb sajnos, de hozzá lettem kirendelve. :/

Még annyi, hogy a placenta mélyen a hátsó falon van tapadva, de 14 hetesen mikor nézték már távolodott a méhszájtól.


2020. nov. 6. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen pont mélyen fekvő méhlepény miatt volt ilyen. Nem mondták, hogy ilyenkor tilos a szex?
2020. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondták, ha mondják nyílván nem csináljuk.
2020. nov. 6. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem szabad, nekem is megtiltották és plusz magnéziumot+pihenést írtak elő. Nekem kb. 22. hétre ment feljebb. Pihenj és nem lesz gond. Dokit nem tudsz váltani?
2020. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, nem tudom miért nem mondta a doki, fel se világosított, hogy ez problémát jelenthetne, csak annyit mondott rákszűrést nem lehet csinálni, mert akart volna.

Debrecenbe járok az Otiba, őt rendelték ki, sajnos magánra nincs alkalmam váltani.

Magnéziumot eddig is szedtem, napi 2 magnerot, de akkor most teljesen leállunk és marad a pihenés!

Köszönöm a válaszod!

2020. nov. 6. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, egy hét pihit javasolt a doki (táppénz, nagyrészt fekvés). Magnerotból napi 6 szem, és onnantól semmi együttlét :(
2020. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most megyek magánorvoshoz 18 órára, így leszek megnyugodva és legalább elmond mindent, amit tudnom kell.
2020. nov. 6. 17:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs baj a babával, már hátsó falon van a placenta jó helyen, távolodott. :)

A házasélettől viszont tiltva lettem, mert burkot repeszthet, így azzal leállunk.

2020. nov. 6. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Kellemes babavárást! :)
2020. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!