Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most összement a haematoma?

Most összement a haematoma?

Figyelt kérdés
Pénteken 24*10 mm írtak a haematomámra. Tegnap csak annyit, hogy 15 mm. Ez most hogy van? Kérdeztem, hogy kisebb lett-e de csak a vállát vonogatta az orvos. Nem értem, gondolom az első körbe körbe a 2. meg az átmérő. Vagy hogy...?
2020. nov. 10. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy zsugorodott. Ha minden jól megy előbb utóbb fel is szívódik. Azért jófej a doki, hogy csak a vállát vonogatja. Nekem egyébként a 6.héten derült ki, hogy hematómám van, a 8.héten még ugyanakkora volt, a 12.hétre felszívódott.
2020. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked volt tünteted...?
2020. nov. 10. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából úgy derült ki, hogy elkezdtem vérezni a 6.héten. Nem vészesen, de annyira igen, hogy megijedjek. Utána a 8 héten is volt egy kis vérzés, utána már semmi. Más tünetem nem volt. Szedtem rutascorbint,meg sokat pihentem.

1-es.

2020. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt, csak később.

Nem egyszerű dolgok ezek. Csak tiszta para vagyok, kapnék bizonyságot, hogy csökken a vérömleny...

2020. nov. 10. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, nagyon rossz érzés... De hidd el, nem lesz gond🙂 Pihenj, amennyit tudsz,meg szedj rutascorbint. Egyébként korai terhességnél veszélyesebb, ha nagyobb a hematóma, mint a baba, de legtöbb esetben, akkor sem lesz baj. Ahogy halad az idő, egyre kevesebb gondot okoz. Sajnos ez gyakoribb, mint gondolnád, nagyon sokszor előfordul. Drukkolok, hogy rendben legyetek!
2020. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) A baba nő, ver a szíve. Csak az is aggaszt, hogy csak a genetikai uh után kell visszamenjek. Azt mondta a doki, hogy ha baj lenne vérezni kezdenék, észrevehető lenne
2020. nov. 11. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, észrevennéd, ha valami baj lenne. Én is így voltam a 8.héttől, hogy csak vártam, hogy teljen az idő... A 12 hetes uh-ig nem is tudtam, hogy mi van és én is nagyon aggódtam. Ott kérdeztem rá, hogy látszik-e még, de akkor azt mondták, hogy nincs már semmi, felszívódott és a babával is minden rendben volt.

Egyébként ha véreznél is egy kicsit sem biztos, hogy bajt jelent, mert olyankor ürül a vérömleny.

2020. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!