Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematóma vérzés nélkül....

Haematóma vérzés nélkül. Megúszhatja a pici?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat küzdöttünk érte és most nagyon meg vagyok ijedve.

Tegnap voltam orvosnál, 5+4 hetes vagyok.

Petezsák van szikhólyaggal 12 mm, de mellette van egy 20x13 mm haematoma.

Teljesen kétségbe vagyok esve, az előző kettővel semmi bajom nem volt.

Feküdni nem tudok, mert vinni kell a gyerekeket iskolába tömegközlekedéssel. Szedem az Utrogestant és Rutascorbint.

Nem vérzek, nem barnázok egyáltalán.

Megúszhatjuk? A frász kerülget :(



2020. nov. 10. 05:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél volt.

Egyiknél sem véreztem, szépen felszívódott. Mindketten makk egészségesen világrajöttek

2020. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ! Ment a zöld 😊
2020. nov. 10. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Én is aggódtam, de nem fekudtem vagy hasonló és mégsem lett baj.
2020. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kb. ekkora a baba mellett, mint neked. Nem véreztem, nem barnáztam, nem görcsöltem, a 12. hétre már semmi sem volt belőle, azóta is minden rendben van.
2020. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 6.héttől és én néha véreztem is. A 12.hétre felszívódott, semmi problémát nem okozott.
2020. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, hatalmas kő esett le a szívemről, mert a doktornő sem volt túl meggyőző, hogy semmi baj nem lesz. De bízom akkor a legjobbakban🤗
2020. nov. 10. 14:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok én lenni a hangulat gyilkos, de előfordulhat komplikáció, nekem feküdnöm kellett, véreztem is sokat. Sajnos a 14. héten már nem volt szívhangja. Egy barátnőmnek ugyan ez volt a problémája, neki a 14. héten már el is tűnt.

Mivel nem vérzel az már egy nagyon jó jel. Kitartás és a legjobbakat kívánom!

2020. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vérezgettem vele (barnázás), de semmi baj nem lett.
2020. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

majd megírod, ha megszületett a baba? ^^

többiektől ugyanitt: volt közületek olyan aki néha barnázgatott, vagy havonta és lett gyermeke? ugye szerintetek is van esély rá hogy nem vagyok meddő?

2020. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én inkább azt mondanám, hogy hormon probléma lehet. Barnázást általában progeszteron hiány okoz. Babatervezéstől függetlenül érdemes megejteni egy alapos kivizsgálást.
2020. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!