Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett látszani...

Kinek mikor kezdett látszani a terhesség? Többi lennt

Figyelt kérdés
Egy kicsit teltebb alkatú vagyok, ezért nem nagyon észrevehető. Jelenleg 19+3 hetes vagyok, de csak akkor látni az igazi pocit, mikor fekszem. Az orvos szerint meg kellett volna már mozdulni, de én nem éreztem esetleg valami baj lehet? Tapasztalatokat szívesen olvasnék. Köszi, ha megnyugtatsz

2020. nov. 11. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A vékonyabb alkatú nők könnyebben érzik a magzatmozgást.

Nincs ezzel gond, fogod tapasztalni idővel.


(szülésznő)

2020. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hetesen kezdett latszani masok szamara pedig atlagos testalkatu vagyok! A baba egyertelmu mozgasa is a 20-21. Heten zajlott, mindenki mas!


Üdv 28hkm

2020. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is teltebb testalkatú vagyok és nekem nagyon későn kb 28. hét környékén kezdett látszani, de még akkor sem volt teljesen egyértelmű. Most a 39. héten sincs óriási hasam. A 18-19. héten éreztem először halványan mozogni, a 20. héttől egyértelműen (mellső fali placenta). Ha a doki az ultrahangon mindent rendben talál szerintem nem kell izgulnod.
2020. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kicsit duci vagyok és kb 29 hét környéke de most 33 hetesen látványos már. Végre nem hiszik azt hogy csak jól laktam 😃
2020. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én átlagos alkatú vagyok a 20. hétben, a közeli családtagjaim és én már 1-2 hete látjuk a változást. Aki nem ismer annyira /nem találkoztunk annyit korábban, nekik nem tűnik még fel, pláne, ha nem tapadós ruhában vagyok, hanem pl. pulcsiban. 16. héten éreztem először, hogy mintha, aztán azóta megbizonyosodtam már róla :)
2020. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én vékonyabb vagyok...57kg val indult a terhesség. Már most látszik a pocak . 15hetes terhes vagyok és kb egy hete magzatmozgas is van .. nekem ez lesz a 3.babàm😁😁😁😁
2020. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!