Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes menni Nifty és...

Mikor érdemes menni Nifty és kombinált tesztre és 12 hetes uh-ra?

Figyelt kérdés
A Niftyt lehet leghamarabb megcsináltatni, de érdemes úgy hogy készen legyen mire megyek a 12 hetes uh-ra, mert akkor ha lenne aggályos adat akkor megnézik. Van valakinek tapasztalata, hogy hogy érdemes időzíteni. Amúgy az Istenhegyin szeretném csináltatni.

2020. nov. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes igen.
2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11. hétre lett meg a Prena eredményem, engem megnyugtatott. Szerintem érdemes, minél előbb menni, ha mindenképpen megcsináltatnád a niftyt, felesleges tovább várni. Ugyanolyan pontos lesz az eredmény a 12. hét előtt is mint utána.
2020. nov. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12+1 voltam az ultrahang napján, Niftyre a vért 13+0 héten vették le, pontosan egy hét múlva érkezett az eredmény.
2020. nov. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nifty 12. Hét előtt annyira nem ajánlott az orvos szerint sem, ezt a genetikán is így mondták. Ha túl korán csináltatod lehet még nem is tudnak eredményt produkálni. Menj el csak az uhra és a tesztre. Kombinált nem kell a Nifty mellé, a Nifty sokkal pontosabb eredményt ad. Nekünk az uh tökéletes volt, pedig két dokinál nézettük, a kombinált fals pozitív lett utána csináltattuk a Niftyt. Most már nem mennék kombináltra, csak egyből Niftyre.
2020. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom kicsit régebbi a kérdés, de hátha valaki idetéved. Nálunk úgy volt, hogy eleve egyből a Nifty-t ajánlotta a nőgyógyász, kombinált tesztről stb. szó se volt. (Gondolom lett volna, ha a Nifty-t elutasítjuk). A 12. heti gn.ultrahanggal kötötte össze a vérvételt, azt mondta ha az uh-on minden oké, akkor leveszik a vért, ha lát valami csúnyaságot, akkor viszont nem. 12+2 napos terhességi hétben történt a vérvétel. Ezerszer pontosabb és megbízhatóbb, mint a kombinált teszt, de ára is van.
2021. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!