Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején még szabad...

A terhesség elején még szabad robogóval járni?

Figyelt kérdés
Mert eddig azzal jártam dolgozni, de múlt héten pozit teszteltem.
2010. aug. 10. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék robogóval, se biciklivel. Már csak a rázkódás miatt sem. A terhesség elején szerintem még nagyon könnyen kilökődhet az embrió.
2010. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabad.A terhesség elején sokkal jobban védve van az embrió.Pici,nincs súlya stb.Inkább a közepe felé tenném le(motort,biciklit),mivel ahogy nő a pocak,a testtartás is változik,ráadásul manőverezni sem lehet úgy.És a súly miatt a folyamatos rázkódás sem javallt(kinyílhat a méhszáj).GRATULÁLOK a pozi. teszthez.2 gyerekes anyuka
2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem járnék már robogóval. Egy időben én is azzal közlekedtem, de egy pozi teszt után már nem mernék. Pl egyszer akkorát zakóztam vele, hogy öröm volt nézni. Tudom,hogy autóval is lehet balesetet szenvedni, de azért robogóval jóval nagyobb az esély.

Különben is a gondolataid a babád körül fognak járni, jobb, ha tényleg védve vagy. Lehet, hogy hányingered lesz, szédülni fogsz, vagy ilyesmi, az sem lesz kellemes egy robogón.

Szóval én letenném a helyedben.

Üdv: exrobogós, exmotoros anyuka és kismama :)

2010. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én majdnem a végéig bicajoztam,szerintem nyugodtan lehet,attól hogy valaki terhes még nem beteg...
2010. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a mai napig biciklizek,bár azért már ritkábban de nem lett semmi baja a picimnek :)

annyi h nem kell 100-al menni se robogóval se bicajjal és kerülni a rázkódós utakat


32 hetes kismama

2010. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaa én totál zárt vagyok
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letettem én is a robogót, legalább péntekig amíg megkérdezem az orvost, hogy szabad-e. De szívesen járnék még néhány hétig azzal legalább munkába.
2010. aug. 11. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!