Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek már valami játèkot...

Vettetek már valami játèkot születendő babátoknak? Ha igen, mit? 36h kismama

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy alvókendőt vettem neki, hogy már neki is legyen valami a fa alatt, január elején születik.


Meg, mert egyedi készítésű, s hasonlít a nővére nyunyójára és aranyosnak találtam.


Egyenlőre több játéka, nem is lesz, mert a nővérével játékvásárlás terén, teljesen elszálltam.


Így, lesz mivel játszania.


De, ünnepekkor, majd mindig kap majd, valamilyen saját kedvencet.

2020. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Ahha, és olyan sok a nyuszink, hogy elneveztük őket, hogy tudjuk épp melyiket kéri a masik. Ajándékba kaptunk egy nyuszis szundikendőt, El Nyunyó lett a neve, egy ugyan olyan nyuszis csörgő nyúllal, az Dr Nyufi Répaszon, egy szivárvány színű rongy nyuszit meg én vettem az Mr. Bunbun Hoppington.


Illetve anyukámék vettek egy óriás macit, azzal mostanság 6 hónaposan kezdett el birkózni. Kaptunk ajándékba egy pici fa karikát rajta szines szalagokkal, ez volt az első ami érdekelte 2 hónaposan. Illetve jóelőre megvettem a Lamaze-os Captain Calamarit, ez az egyik legjobb szenzosros játék 3 hónapos kor a után kezdte el érdekelni, de akkor nagyon. Vellem még tipi tapi kis könyveket különböző textúrákkal benne, az is csak most kezdte érdekelni kicsit.

A többi később jött, rágókák mert fogzott, O-ball mert egy másik baba mellett jatszva lecsapott rá, hosszúra nyitható leporello.

A leporellot nagyon szereti, szép színes, retro rajzokkal (Radványi Zsuzsa illusztrálta).


Szerintem veszegess ezt azt, nincs azzal semmi, érdekesebb lesz a hasaltatás 🙃🙂

2020. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a 3.érkezik pont karácsonyra vagyok kiírva.

Annyi játékunk van.. Hogy hólapáttal lehetne odébb dózerolni.

Egy új körforgó az ágyra annak számít? 🤔


Nekem még alvóskát se kellett. Az is van új elfekvőben.

2020. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Csörgőt, sípolós állatkát, de igazából sok minden maradt a nővérétől, úgyhogy nagyon nem kell venni. Csak ezekből lányosak voltak, a kistesó meg fiú lesz.
2020. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk első baba volt, szóval mi vettünk neki csörgőt meg szundikendőt. Plüssöket meg minden ilyen játékot, amivel még azóta se játszik (3,5 hónapos már) kaptunk ajándékba.

Igazából a nyunyóval és a csörgővel is várhattunk volna egy ideig még :D A leghasznosabb ez a könyvecske volt, ezt egy hónapos korában kapta, de még mindig eljátszogat vele néha:

[link]

2020. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Köszi a lepontozást. Legyen ez a legnagyobb örömötök.
2020. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a szuper ötleteket 🙂.Nekem minden válasz hasznos volt!
2020. nov. 13. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk is első baba lesz. Vettünk neki babakocsira,hordozóra játékot. Meg babageometria könyvet. Mamas and papasban láttam egy nagyon cuki plüss játékot, amit megszeretnék venni, bár azt még nem fogja használni egy ideig.
2020. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Szia, egy het mulvara vagyok kiirva. Ferjem vett neki egy pluss jatekot, ami csipog, egy kis csorgot es egy ragokas jatekot. Ja es a kisagyra vettunk egy multifunkcios forgokat(projektoros, forgos, zenelos, kesobbiekben pedig szet lehet szedni asztali lampava alakithato)
2020. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vettem neki egy csörgős plüssmacit a hordozóra és egy zenélő forgós játékot. Most 8 hetes és a napokban jött meg az elektromos hintaszék és a rezgős pihenőszék. Van neki játszószónyege is nemrég vettem. Igazából semmi nem érdekli még jobban szeret nézelődni.
2020. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!