Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék, szerintetek?

Heda. kérdése:

Terhes lennék, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy tesztet és nem tudom eldonteni hogy ez pozitív e vagy negatív,a párom és a barátaim szerint negativ de van az erős csík mellett egy nagyon nagyon halvány is,voltam már terhes és az 2csikot mutatott egy eroset és egy kevésbé eroset de akkor is jól kivehető volt a 2csik,ezen viszont nem. Szerintetek?
2020. nov. 13. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is halvány pozitívnak látom
2020. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Elég halvány ismételd meg pár nap múlva azért :)
2020. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ismetlest igenyel, de en is latom halvanyan :)
2020. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este csináltam meg egyet azt mondják ez a teszt pontos,kimutatja a korai terhességet.a gyógyszerész aztmondta ez azt mutatja ami van.koszonom a valaszokat💕

[link]

[link]

2020. nov. 14. 07:49
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezen e két képen még halványan se látni 😏
2020. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igyvan,ez egy csík. :)
2020. nov. 14. 13:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdés, hogy hányadik napon csináltad a teszteket. Mert szerintem az első halvány pozitív, és a másodikon lehet, hogy csak azért nincs csík, mert este csináltad. Én a helyedben pár nap múlva csinálnék újabb tesztet, de feltétlenül reggel, első vizeletből
2020. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindkettőt estefelé,késő délután csináltam.aztmondtak az utóbbira a gyógyszertárban hogy az azt mutatja ami van.tegnap reggel már megjott a menstruációm :)
2020. nov. 17. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!