Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor volt? Tapasztalat...

Kinél mikor volt? Tapasztalatokra lennék kíváncsi,akik a második babájukat várják/várták.

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi akik már a 2.vagy 3.babájukat várják/várták.

Most vagyok 8hetes méret alapján,de menzesz alapján 9hetes,2.babát várom,az elsőnél a 16.héten indult meg az előtejem.

Kinek mikor indult be az előteje?


A másik kérdésem,épp hogy látszik valami a hasamon,persze ez nem gond mivel még fiatal terhesség,kinek mikor kezdődött a gömbölyödés?

Mármint,hogy lehessen azért már látni,hogy várandós az illető.

Azt hallottam 2.tól elöbb növekszik a pocak kb 12.héttől.



2020. okt. 21. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az első két terhessegnel pucéran már 15 hetesen láttam magamon, de ügyes oltozkodessel 24. hétig nem látszott. Most a harmadikkal se látszik 12 hetesen.

Elotejem nem volt. Sztem az nem is átlagos.

2020. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt előtejem sem az első sem a második terhességemnél. Én mondjuk egyik gyereket sem tudtam szoptatni 1-2 hétnél tovább, azt is pótlással. A második terhesség egyértelműen 15 hetesen látszott.
2020. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyikőjüknél sem volt előtejem, de utána fürödtünk a tejben.

Az első terhességem 20. héten kezdett el látszogatni, a második 12 hetesen már rendes kismama hasnak nézett ki. 7 hónapos terhesen akkora volt a hasam vele, mint az elsővel a legvégén. (Pedig csak 8 és 9 kiló jött fel mindkétszer és csak 200 g különbség volt a születési súlyuk között.)

2020. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel és a másodikkal is kb félidőtől volt előtejem. Hasam sem látszott előbb másodikkal.
2020. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel nem volt egyáltalán előtejem. Most 28 hetes kismama vagyok, egyelőre most sincs és szerintem nem is, lesz, de majd kiderül. Most a 11-12. héten már látszott a pocakom.
2020. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
genetikátol,alkatol függ és a has edzetségétől,meg hányadik terhesség. 2-3. baba 11-14.héten látszik ruhában. első baba 14-18.hét körül ruha alatt,ruhában 22.hétk örül
2020. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt előtejem, rendes tej viszont rendesen, egyikük sem kapott tápszert sosem. Az első 14 hetesen látszott idegenek számára is, a kicsik 9-10 hetesen. Éljen a nulla hasizom. 😅
2020. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első lányommal hatalmas hasam volt már 12 hetesen.Pedig nem vagyok dagi. De nagy kerek kemény formás pocim volt már viszonylag jó korán . Hát a végére meg.. mint aki 3as ikreket vár. 157 centi vagyok.. néztek is a nővérek szülés előtt.. hogy te jó ég mekkora gyerek lehet bennem. Most várom a másodikat. 16 hetes vagyok, de mint kb aki 25 hetes akkora már most. Nagyon korán el kezdett vele is látszódni.. Ilyen alkat vagyok úgy látszik. Előtejem egyáltalán nem volt
2020. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)

Ezekszerint,nem mindenkinél van/volt előteje.

És ezekszerint a has formája is más mindenkinél,de azért a legtöbbnél korán látható már.

Nekem az elsőnél már korán látható volt,kb a 14.héttől már szépen gömbölyödött.

Most nem tudom,hogy lesz,de már várom hogy szépen látható legyen. :)


Várom még a tapasztalatokat :)

2020. okt. 22. 09:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!