Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hol vesztek...

Kismamák, ti hol vesztek kenyelmes melltartot?

Figyelt kérdés

Netrol nem rendelek, mert amit felprobalok sem jo soha... nagyjabol 95D a mereten, de a legtobb helyen nem csinalnak merevito nelkul ekkoraban. Sportmelltartokban meg nem kapok levegot.

Szoval tudtok ajanlani uzletet, ahol talalok olyan melltartot amiben nincs merevito, nem fulladok meg benne, de megis tart?


(Tesco, H&M, Intimissimi, Sloggi megvolt)


2020. nov. 14. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Bonprix?
2020. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó visszaküldöd, vagy eladod, van mérettábla.
2020. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, meg is neztem tok jok vannak. Szerintem megprobalkozom vele :D
2020. nov. 14. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
dressa.hu-n is körülnézhetsz. Én évek óta innen rendelem a sportmelltartóimat, mert igaz, hogy megyeszékhelyen lakom, de fehérnemű bolt kettő van, abban is botrányos a felhozatal. Meg ha van nálatok Brendon, akkor csinálhatod úgy, hogy megrendeled a boltban, és akkor a boltban felpróbálod, ha nem jó, nem kell kifizetned. Én is így csináltam annak idején.
2020. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

A Bonprix melltartók borzalmasak. Abszolult nem tartanak.

Én anno a valentinben vettem 95 H-I kosarasat, de lehet, hogy már kismama melltartót azóta nem tartanak, de merevító nélküli melltartójuk azt tudom, hogy van k kosárig van. Nekem is van 95H éd az tényleg tart is.

2020. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tscibo
2020. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!