Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ezeket a melltartókat ismerite...

Ezeket a melltartókat ismeritek? Fog tartani? Kényelmes? Megrendeltem őket, de egy kicsit félek, hogy nem lesz kényelmes.

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 16. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. márc. 16. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok mindent veszek online, de a melltartó olyan, hogy muszáj felpróbálni. Szerintem jobb lenne élőben szoptatós melltartót venni. Ha nincs rá lehetőséged, csak olyan online üzletből rendelj, ahol visszaküldheted a terméket, ha mégsem jó. Így nem kell azon izgulni, hogy kényelnes lesz-e. Ha mégse jó, visszaküldöd, és visszaadják a pénzt.
2019. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kényelmes. Én pont emiatt nem merek netről melltartót rendelni, hanem inkább addig megyek, míg valahol föl nem tudom próbálni.
2019. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem elég nagy a méretem, egy helyen tudnék próbálni, de ott 1 melltartó 16 ezerbe kerül. Ami olcsóbb, abból nincs méret. Ezt a 2 fajtát találtam a neten, ami "olcsó" és van a méretemben. Amúgy vissza lehet küldeni, de gondoltam, hátha van itt valaki aki ismeri, és tud 1-2 veleményt írni róla.
2019. márc. 16. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk én kifejezetten kismellű vagyok, de pont ezt a szabásút szerettem, mert egy kézzel ki lehet kapcsolni, meg vissza is, és babával a kezedben az a prtaktikus.


Nem tudom mikor szülsz a méret változhat, amikor belövellik a tej, és amikor beáll a kereslet-kínálat, nekem akkor kisebb szokott lenni a mellem.


Hol laksz amúgy, hogy csak 16 ezerért találsz??


Nincs egy H&M a közelben?

2019. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
90E a méretem, ekkora melltartó nincs a leges legtöbb üzletben, így a h&m-ben sem. 4 héten belül szülök. Anita márkában van ekkora, nagyon kényelmes is, csak elég drága. A kisebbik fiamnál a tej belövellése után sem nőtt meg a mellem, (nem úgy mint az első gyereknél), így most is arra számítok, hogy marad ekkora, vagyis 90E.
2019. márc. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!